[modu? integracja] Modu? integruj?cy z por?wnywarkami cen

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: [moduł integracja] Moduł integrujący z porównywarkami ce

Postprzez tomlee.es » 6 sty 2013, o 17:52

czy testował ktoś to na 1.5.4.1 bo cos nie widze zadnych opcji w panelu
tomlee.es
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 10:36

Re: [moduł integracja] Moduł integrujący z porównywarkami ce

Postprzez misiekk45 » 16 sty 2013, o 13:59

Witam
Powiedzcie mi czy jest szansa że ten moduł ogarnie większą ilość produktów?
Powyżej 10 000 wywala się: Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 10036356 bytes) in ...../system/library/cache.php on line 37
Zwiększenie pamięci w php.ini nic nie dało.
Z góry dzięki za odp.
misiekk45
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:07

Re: [moduł integracja] Moduł integrujący z porównywarkami ce

Postprzez adikon.oc » 16 sty 2013, o 14:10

jak przydzielisz więcej pamięci to napewno ten błąd zniknie, może Twój serwer nie pozwala na zmiany w opencartowym php.ini tylko trzeba bezposrednio w ustawieniach PHP (wtedy nie zapomnij o restarcie serwera) ewentualnie przez htaccessa
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: [moduł integracja] Moduł integrujący z porównywarkami ce

Postprzez damianekkk » 3 mar 2013, o 15:05

czy można gdzieś znaleźć moduł pod wersję 1.5.5.1?
damianekkk
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 14:50

Re: [moduł integracja] Moduł integrujący z porównywarkami ce

Postprzez adikon.oc » 3 mar 2013, o 16:00

a ten nie działa?
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: [moduł integracja] Moduł integrujący z porównywarkami ce

Postprzez damianekkk » 3 mar 2013, o 16:05

po wgraniu wszystkich plików zgodnie z instrukcją zniknęło mi menu w adminie a po zalogowaniu już nie mogłem się zalogować. Zaraz będę próbował na innym hostingu.

Na localhost to samo. Nie kopiowałem bezmyślnie plików bo u mnie katalog z językiem nazywa się polski a nie polish więc tylko podmieniłem ten plik w katalogu.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
damianekkk
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 14:50

Re: [moduł integracja] Moduł integrujący z porównywarkami ce

Postprzez damianekkk » 3 mar 2013, o 16:27

Nie mogę edytować już powyższego postu, ale doszedłem że podmiana w tej lokalizacji
www\oc\admin\view\template\common\header.php - powoduje, że znika menu w adminie


Odnalazłem modyfikację w tym pliku i zmieniłem, ale potem inne niespodzianki mnie dopadły:

Kod: Zaznacz cały
Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71Notice: Use of undefined constant HTTP_IMAGE - assumed 'HTTP_IMAGE' in C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\admin\controller\extension\compareprices.php on line 71


Po wygenerowaniu xml

Kod: Zaznacz cały
<b>Notice</b>: Undefined variable: string in <b>C:\Program Files (x86)\VertrigoServ\www\oc\catalog\controller\integration_compare\ceneo.php</b> on line <b>50</b>
damianekkk
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 14:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron