[integracja] Modu? integruj?cy z Platnosci.pl

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

Re: [integracja] Moduł integrujący z Platnosci.pl

Postprzez adikon.oc » 26 cze 2012, o 11:31

wątpie by były jakieś problemy związane z działaniem tego modułu na wersji 1.5.2.1 ponieważ system obsługi płatności w sklepie jest taki sam
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: [integracja] Moduł integrujący z Platnosci.pl

Postprzez rawik » 27 cze 2012, o 20:15

ja mam wersję 1.5.2.1 i po integracji z Płatności.pl mam dziwne objawy. Gdy dokonuję płatności testowej to całość działa poprawnie. Transakcja przechodzi, status się zmienia na "zakonczona". W przypadku gdy jednak już robię prawdziwą płatność np MBANK, to po powrocie z PAYU, transakcja nie zmienia się i nadal występuje jako "w realizacji".
Z logów PAUY wynika, że transakcja testowa w raportach posiada 3 wpisy o statusie OK. Pierwszy - rozpoczęcie transakcji, drugi zakończenie, trzeci ponownie status o zakończeniu. W takim przypadku status w opencart zmienia się na "zakończona". W przypadku gdy robię prawdziwą transakcję, są już tylko 2 wpisy OK. Pierwszy - rozpoczęcie transakcji, drugi zakończenie. Według PAYU to w zupełności wystarczy do zamknięcia transakcji, jednak u mnie to nie występuje.
Czy macie jakieś pomysły co mogę z tym zrobić?
rawik
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 cze 2012, o 20:06

Re: [integracja] Moduł integrujący z Platnosci.pl

Postprzez bigopl » 29 cze 2012, o 14:11

osig napisał(a):Witam!
Potrzebuję moduł Platnosci.pl dla wersji 1.4.9.1, a nigdzie nie udało mi się znaleść. Wszędzie są dla wersji powyżej 1.5... Czy ktoś może ma platnosci.pl dla wersji poniżej 1.5? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek namiary.

A czemu poprostu nie zaktualizujesz sobie opena do 1.5.2.1 lub 1.5.3.1 ???
bigopl
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 16:07

Re: [integracja] Moduł integrujący z Platnosci.pl

Postprzez brzask » 26 lip 2012, o 09:01

Czy ten moduł działa w wersji 1.5.3.1? Wiele zmian nastąpiło i chciałbym mieć pewność, że będzie wszystko działać poprawnie.
brzask
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 08:47

Re: [integracja] Moduł integrujący z Platnosci.pl

Postprzez adikon.oc » 26 lip 2012, o 12:22

wiele zmian związanych z czym? płatności.pl czy opencartem?
jeżeli chodzi o opencarta to przypuszczam, że będzie działać bezproblemowo bo jak już pisałem wcześniej raczej system obsługi płatnosci w opencart nie został zmieniony
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: [integracja] Moduł integrujący z Platnosci.pl

Postprzez open-business » 30 lip 2012, o 11:32

Payu dawniej Platnosci.pl wydało niedawno swoją integrację dla najnowszej wersji OpenCart jak również innych skryptów sklepów internetowych. Paczka do ściągnięcia z GitHub'a https://github.com/PayU/plugin_opencart_153
open-business
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 gru 2009, o 20:37
Lokalizacja: Piotrk?w Trybunalski

Re: [integracja] Moduł integrujący z Platnosci.pl

Postprzez mikaxx » 12 lut 2013, o 13:07

czy jest wersja PAYU na OC 1.5.4 ?
mikaxx
 
Posty: 23
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 15:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości