migracja z oscommerce czy mo?liwa?

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

migracja z oscommerce czy możliwa?

Postprzez eggforever » 11 paź 2010, o 08:43

Witam.
W chwili obecnej mam sklep na oscommerce lecz chciałbym go zmienić na opencart. Czy jest możliwość przeniesienia bazy danych do tego sklepu? Chodzi mi zawartość sklepu jak i również bazy klientów oraz recenzji.
eggforever
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 08:37


Re: migracja z oscommerce czy możliwa?

Postprzez eggforever » 11 paź 2010, o 11:44

między czasie znalazłem sobie ten dodatek. 15e to myślę dobra cena jeśli by bez problemu przeniósł cały sklep z oscommerce. Z uwagi na to, że z angielskiego jestem kiepski to przetłumaczyłem sobie ofertę. Czy ktoś już stosował ten skrypt? Co prawda bazy produktów nie mam zbyt wielkiej bo około 150 pozycji i na dobrą sprawę można sobie ją wprowadzić od nowa lecz z bazą klientów to już trochę więcej pracy.
eggforever
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 08:37

Re: migracja z oscommerce czy możliwa?

Postprzez gadas » 13 paź 2010, o 10:15

Nadal nie wiem ilu masz klientów masz wpisanych do sklepu .
W OC masz możliwość ich wpisania ręcznie w panelu admina .
Jeśli mało możesz ich przepisać .
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: migracja z oscommerce czy możliwa?

Postprzez eggforever » 21 paź 2010, o 13:30

klientów mam podobną ilość co artykułów czyli około 150 lecz ręczne przejście jest trochę żmudne. Dodatkowo hasło do logowania by trzeba generować nowe. Jeśli opencart będzie posiadał wszelkie opcje dostawy, które potrzebuje opłata za wysyłkę według wagi, dostawa kurierem, odbiór osobisty oraz pobranie według wagi to zapewne przejdę na ten sklep.
eggforever
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 08:37

Re: migracja z oscommerce czy możliwa?

Postprzez jola » 21 paź 2010, o 21:57

Takie moduły jak potrzebujesz widziałam na opencart.info.pl i z tego co tam czytałam to przenoszą też bazy z oscommerce
jola
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 sie 2010, o 10:07

Re: migracja z oscommerce czy możliwa?

Postprzez gadas » 22 paź 2010, o 10:00

Jola jak chcesz reklamować to napisz to wyraznie w odpowiednim dziale .
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Następna strona

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości