Krzaczki w innych j?zykach

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Krzaczki w innych językach

Postprzez MateuszME » 4 paź 2017, o 12:00

Witam,
problem wygląda następująco:
Obrazek

Mam problem z krzaczkami w kategoriach w OpenCart. Sklep internetowy jest w 3 językach (główny to angielski) Sklep był przenoszony i prawdopodobnie podczas tego procesu narobiło się krzaczków. W angielskich kategoriach wszystko jest dobrze, natomiast gdy zmieni się język strony na niemiecki w kategoriach pojawiają się krzaczki. Próbowałem znaleźć kategorię, której problem dotyczy ale jej nie ma. W opencart mam wszystkie kategorie w języku angielskim, każdą po kolei przejrzałem i nie ma nigdzie krzaczków. Tych kategorii, których problem dotyczy nie widzę w panelu admina.

Nie wiem czy dobrze opisałem sytuację z która mam problem, ale mam nadzieję, że ktoś zna rozwiązanie mojego problemu.

Pozdrawiam, Mateusz

PS: Dodam, że dopiero zaczynam zabawę w opencart więc i moje doświadczenie jest znikome.
MateuszME
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 11:42

Re: Krzaczki w innych językach

Postprzez MateuszME » 17 lis 2017, o 10:48

Znalazłem rozwiązanie mojego problemu. W bazie danych ISP były te zbugowane kategorie, należało je usunąć i wszystko gra.
Temat można zamknąć.
MateuszME
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 11:42


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron