INstalacja wersji 1.5.5.1 PROBLEMY

Wszelkie dyskusje na temat instalacji i aktualizacji Opencart w wersji 1.0 i wyższej.

INstalacja wersji 1.5.5.1 PROBLEMY

Postprzez PiterEL » 4 mar 2013, o 23:45

Witam
Chcialem zainstalowac czysta wersje 1.5.5.1 Sciagnalem ze strony open cart, stworzylem w phpMyAdmin baze o nazwie xxx i kodowaniu UTF-8 general ci , na serwer wrzucilem pliki z katalogu UPLOAD ktore sciagnalem. ZMienilem nazwy plikow config-dist.php oraz admin/config-dist.ph bez tych koncowek dist. Nastepnie z poziomu IE wszedlem na http://adres serwera/install i niestety dostaje caly czas HTTP 500

Sciagnalem jeszcze wersje 1.5.5 i zrobilem to samo to wuszyla ale kreator jakis dziwny byl. tzn tak wszystko rozjechane... bo jak kiedys instalowalem wersje 1.5.4 to byl taki ladny graficznie a u mnie jakos jakby bez grafik sie pootwierał... i juz nie wiem co jest grane. Ale chcialbym zainstalowac wersje 1.5.51 bo mialem juz zrobiony sklep 1.5.4 ale tam mam problem z adresem mailowym ktory opsiuje w innym temacie i chce a raczej musze przerobic to wszystko do wersji 1.5.5.1 tylko narazie to nawet nie moge jej zainstalowac. Co jest nie tak ze tak to dziala. WSzystko instaluje na macierzy dyskowej synology w domu... Prosze o szybką pomoc...
PiterEL
 
Posty: 151
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 23:21

Re: INstalacja wersji 1.5.5.1 PROBLEMY

Postprzez schematx.pl » 5 mar 2013, o 00:31

w pliku .htaccess ustaw parametr:

# SEO URL Settings
RewriteEngine On
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: INstalacja wersji 1.5.5.1 PROBLEMY

Postprzez PiterEL » 5 mar 2013, o 00:37

Bylo ustawione. Cos chyba z phpmyadmin sie wysadzilo bo przeinstalowalem i ruszylo...
PiterEL
 
Posty: 151
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 23:21


Powrót do Instalacja i aktualizacja systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron