Hosting dla OpenCart

Tutaj znajdują się wszelkie ważne informacje dla użytkowników forum. Regulamin czy wskazówki jak tworzyć posty. Jeśli jesteś nowy na forum możesz również się tutaj przywitać.

Hosting dla OpenCart

Postprzez gadas » 5 sie 2010, o 16:18

Nie wiem jak inni ale ostatnio szukałem informacji gdzie i u jakiego dostawcy można zainstalować OpenCart
wiec może dobrym pomysłem będzie podawanie kto gdzie ma Hosting ile ma baz MS SQL i gdzie działał OC bez problemu .
Zaczynam od siebie ;)

1) Home.pl
"Hosting Windows" - OC działał prawidłowo dla pakietu Business Server Pro home.pl/serwery/windows (maksymalnie 10 x MS SQL)
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: Hosting dla OpenCart

Postprzez OtherCoder » 8 sie 2010, o 15:59

Dla małych sklepików linuxpl.com wszystko praktycznie bez limitu oprócz transferu/powierzchni/czasu procesora
Dla większych serveradmin.pl (ta sama firma co wyżej)
OtherCoder
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 18:16

Re: Hosting dla OpenCart

Postprzez ArcziFNW » 9 sie 2010, o 20:09

Jak dla mnie to OC działa praktycznie na wszystkim. Stwierdzam to po długiej i przegranej walce z Magento - tam potrzeba osobnego-dedykowanego serwera w dodatku bardzo mocnego. Jak zacząłem się bawić OC to wróciła wiara, że program może działać szybko na większości popularnych i tanich serwerów - posiadając większość potrzebnych funkcji. Osobiście używam hostingu OVH ze względu na niskie ceny i jedną z najniższych cen przedłużenia domeny na rynku.
ArcziFNW
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 sie 2010, o 11:29

Re: Hosting dla OpenCart

Postprzez gadas » 12 wrz 2010, o 10:57

Uzupełnienie z września 2010 do Home.pl
2) Home.pl Hosting Unix - 50 MySQL 20GB pojemności .
Nie wiem jakie zmiany były ale dla wersji 1.4.9 i 1.4.9.1 ale OpenCart działa perfekcyjnie .
Uwaga dla instalujących po raz pierwszy OC na home w katalogach :
Musicie wgrać sami pusty folder o nazwie /tmp do katalogu głównego sklepu by działał OC prawidłowo jeśli go tam nie macie :)
Jak jest problem z instalacją na home (Hosting Win,Unix) to na PM do mnie może pomogę ...
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: Hosting dla OpenCart

Postprzez activisio.pl » 10 gru 2010, o 18:45

Witam, polecam hosting www.iq.pl, serwery niezawodne i szybkie. Większość naszych klientów z nich korzysta, my również. Panel serwera prosty w obsłudze, dla bardziej zaawansowanych użytkowników jest trochę ciekawych opcji, których nie ma np nazwa czy home.

pozdrawiam Michał / Activisio.pl
activisio.pl
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 maja 2010, o 21:00
Lokalizacja: Nowa S?l

Re: Hosting dla OpenCart

Postprzez copl » 28 gru 2010, o 23:41

Witam,
ja hostuje OC na linuxpl.com - zero problemów. Polecam też jupe.pl.
copl
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 22:18
Lokalizacja: Bielsko-Bia?a

Re: Hosting dla OpenCart

Postprzez smove » 12 lut 2011, o 21:43

Powitać, ja hostuje u siebie, jak ktoś zainteresowany to : www.cba.net.pl :->

Pozdrawiam, Artur.
Avatar użytkownika
smove
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lut 2011, o 21:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Informacje dla użytkowników. Przywitaj się.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron