Faktury dla klient?w

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Faktury dla klientów

Postprzez Jimbovsky » 24 maja 2016, o 14:05

Cześć,

Chodzi o wersję sklepu 2.0.1.1
Być może temat był poruszany na forum, szukałem lecz nie znalazłem konkretnie podobnej sprawy.

Chodzi mi o to, czy istnieje jakaś możliwość wbudowana w opencart, lub jakiś bezpłatny moduł, pozwalający na dołączanie do maila z potwierdzeniem zakupu dla klienta faktury w formacie pdf?

Również chciałbym zapytać, czy znacie może moduł, który pozwalałby na dodanie logo do faktury?

Serdecznie pozdrawiam
Jimbovsky
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 mar 2016, o 12:56

Re: Faktury dla klientów

Postprzez staniapl » 31 maja 2016, o 20:57

Również chciałbym zapytać, czy znacie może moduł, który pozwalałby na dodanie logo do faktury?

OC nie ma opcji faktur, zamówienie klienta nie jest fakturą!
Chodzi o wersję sklepu 2.0.1.1
Być może temat był poruszany na forum, szukałem lecz nie znalazłem konkretnie podobnej sprawy.

Chodzi mi o to, czy istnieje jakaś możliwość wbudowana w opencart, lub jakiś bezpłatny moduł, pozwalający na dołączanie do maila z potwierdzeniem zakupu dla klienta faktury w formacie pdf?


Bezpłatnego nic nie znajdziesz
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron