DODANIE POBRANIA

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

DODANIE POBRANIA

Postprzez adam.skrzynka2 » 29 maja 2018, o 15:23

Witam, problem wałkowany kilkakrotnie ale nie znalazłem prostego jakiegoś rozwiązania, może ktoś pomoże,

mam ustawione wszystkie wysyłki według wagi i firma zmieniła mi warunki i doszło mi przy paczkach pobraniowych dodatkowe 2 zł do zapłaty.

Mam zrobioną jedną opcje dostawy - po prostu według wagi i trzy metody płatności = pobranie, przelew , kartą.

Jak zrobić aby nie ruszać opcji dostawy bo po co a tylko aby system dodawał 2 zł jak ktoś naciśnie metodę płatności pobranie ???

Próbowałem różnych sposobów, nawet moduł poczty polskiej ( przy takim module owszem dodaje 2zł jak się wybierze pobranie ale potem wskakują metody płatności - a nie powinny bo już wybrał wcześniej pobranie, próbowałem przez ship2pay taki moduł aby się nie wyświetlało ale nie mam pojęcia jak go ustawić, tam nie ma praktycznie nic do ustawienia.

Może ktoś zna prosty i szybki sposób, najlepiej jakiś moduł płatności gdzie można po prostu dodać 2 zł

Z góry bardzo dziękuję.
adam.skrzynka2
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 21:59

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron