[T?umaczenie] Braki w t?umaczeniu 1.5.1.3

Czyli miejsce gdzie można dodawać linki do plików Opencart, modułów, tłumaczeń czy templates przydatnych polskim użytkownikom tego systemu.

[Tłumaczenie] Braki w tłumaczeniu 1.5.1.3

Postprzez mfdoom » 13 mar 2012, o 13:52

Witam,
Mam pytanie jak dopisać linie w tłumaczeniu do opencart 1.5.1.3 ponieważ w momencie w którym wgrywam jakieś starsze tłumaczenie np to z wersji 1.5.1.2 to mam jakieś braki np text_cart. Chciałbym teraz wiedzieć w którym pliku mam zdefiniować to text_cart.

Przy okazji to moj pierwszy post wiec chcialem sie przywitac i podziekowac wszystkim udzielajacym sie bo juz troche czasu spedzilem w tym miejscu i niektore wskazowki wiele mi pomogly. Pozdrawiam.
mfdoom
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 mar 2012, o 22:44

Re: [Tłumaczenie] Braki w tłumaczeniu 1.5.1.3

Postprzez borubar » 13 mar 2012, o 14:53

mfdoom napisał(a):Witam,
Mam pytanie jak dopisać linie w tłumaczeniu do opencart 1.5.1.3 ponieważ w momencie w którym wgrywam jakieś starsze tłumaczenie np to z wersji 1.5.1.2 to mam jakieś braki np text_cart. Chciałbym teraz wiedzieć w którym pliku mam zdefiniować to text_cart.

Przy okazji to moj pierwszy post wiec chcialem sie przywitac i podziekowac wszystkim udzielajacym sie bo juz troche czasu spedzilem w tym miejscu i niektore wskazowki wiele mi pomogly. Pozdrawiam.



Zalezy w którym momencie ci to wyskakuje, podejrzewam, że będzie to plik od koszyka. Zobacz sobie w pasku adresu w momencie, gdy ten brak tłumaczenia ci wyskoczy. Albo skopiuj i podeslij na forum, to ci powiemy.

Pewnie będzie to checkout/cart.php , ale moge się mylić.
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19

Re: [Tłumaczenie] Braki w tłumaczeniu 1.5.1.3

Postprzez outsider255 » 14 mar 2012, o 13:26

Najlepszy sposobem na uzupełnienie takich braków jest otworzenie oryginalnego pliku z angielskim tłumaczeniem z wersji 1.5.1.3 i spolszczenia z wcześniejszej wersji, wtedy wystarczy że porównasz obydwa pliki zobaczysz których linii brakuje i dopiszesz je do spolszczenia, jeśli będziesz używał polskich znaków musisz pamiętać żeby ustawić kodowanie na UTF-8 bez bom
outsider255
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 14:44

Re: [Tłumaczenie] Braki w tłumaczeniu 1.5.1.3

Postprzez borubar » 14 mar 2012, o 14:16

outsider255 napisał(a):Najlepszy sposobem na uzupełnienie takich braków jest otworzenie oryginalnego pliku z angielskim tłumaczeniem z wersji 1.5.1.3 i spolszczenia z wcześniejszej wersji, wtedy wystarczy że porównasz obydwa pliki zobaczysz których linii brakuje i dopiszesz je do spolszczenia, jeśli będziesz używał polskich znaków musisz pamiętać żeby ustawić kodowanie na UTF-8 bez bom


Tyż prowda, w sumie tak będzie miał chyba najłatwiej.
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19


Powrót do Opencart Download

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości