Biala, ladujaca sie w nieskonczonosc strona.

Wszelkie dyskusje na temat instalacji i aktualizacji Opencart w wersji 1.0 i wyższej.

Biala, ladujaca sie w nieskonczonosc strona.

Postprzez Anj » 29 lut 2012, o 21:21

Witam. Postawilem wczoraj - opencart_v1.5.1.3.1, prosto z opencart.com/download. Nie wiedzialem jeszcze o Waszym forum. Instalacja byla szybka i bezbolesna. Sklep i Panel odpalily sie od razu jak trzeba. Jednak po kliknieciu malych obrazkow pod zmieniajacym sie bannerem, strony z opisami towarow, ktore powinny sie zaladowac, nie zaladowaly sie. "Weszla" biala strona z checia wypelnienia sie trescia ale pozostala biala na zawsze. Informujacy "dymek" w dole ekranu informowal: "Transferring data from home.hit.gemius.pl..." Pozostawienie strony do zaladowania sie, nic nie dawalo. Czysta snieznobiala biel niczym nie zmacona trwala bez konca. Komenda "cofnij" dawala na sekunde obraz tego, co powinno byc na stronie i ginelo w odmetach bieli. Kazde "cofnij" robilo to nadal. Strona juz nie "wstala".
To samo w Panelu. Wiele funkcji dziala, lecz niektore konczyly tak samo.
Usunalem te instalacje dokumentnie i zainstalowalem wersje - opencart-1.5.1.1-Polish z tego forum. Nic to nie dalo, bylo dokladnie tak samo. I kilka wiecej bledow. Pierwsze odpalenie sklepu skonczylo sie jedna linijka tekstu na bialym ekranie ze nie mam uprawnien do tej strony. OK. Usunalem ".htaccess" jak sugerowal jeden z forumowiczow i zadzialalo. Teraz pokazal sie komunikat ze nie moze znalezc jezyka angielskiego, po angielsku oczywiscie. Mimo ze miala byc polska wersja. OK. Dogralem angielski do odpowiedniego katalogu bo go nie bylo, tez sugestia z netu. Teraz sklep smiga "jak ta lala" po angielsku, pomimo ustawienia polskiego jako domyslny a problem z bialymi stronami jest dokladnie taki sam jak byl.
Postanowilem trzeci raz zrobic od nowa i zrobilem i bylo dokladnie tak jak za drugim razem.
Postawilem to cudo na home.pl gdzie posiadam platny hosting.
Szukam sklepu i padlo na ten ze wzgledow na interface i wyrozniajacy sie styl, ale jestem zniechecony takimi problemami wynikajacymi jasno z softwaru i pewnie serwera. Jak widzicie trzy razy instalowalem i ostro szukalem co i jak. Dalem sobie rade z tym co bylo do naprawienia. Dalej nie dam sam rady.
Sklep tutaj, jak by ktos chcial zobaczyc w czym rzecz:
http://www.anj.home.pl/shop/pl/
lub
http://www.anj.home.pl/shop/
Ostatnie dwie instalacje w dwoch katalogach.
Bede wdzieczny za sugestie i uwagi.
pozdrawiam.
Anj
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 20:46

Re: Biala, ladujaca sie w nieskonczonosc strona.

Postprzez Anj » 29 lut 2012, o 23:09

znalazlem odp:
adikon.oc napisał(a):w ustawieniach konta konfiguracji na Home.pl odnacz opcje "dodaj automatycznie skrypt zliczający do serwisu..."

ale to nie wyjscie z sytuacji, czekam na odp z home.pl

Jeszcze jedna ciekawostka zostala odkryta przeze mnie. Tylko na moim komputerze nie widze polskiej wersji. W okolo mnie na komputerach jest po polsku.
Dlaczego tak jest?
Anj
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 20:46

Re: Biala, ladujaca sie w nieskonczonosc strona.

Postprzez Anj » 29 lut 2012, o 23:39

Anj napisał(a):Jeszcze jedna ciekawostka zostala odkryta przeze mnie. Tylko na moim komputerze nie widze polskiej wersji. W okolo mnie na komputerach jest po polsku.
Dlaczego tak jest?


Restart z czyszczeniem cookies i cache zalatwil sprawe.
Teraz wszystko ok.
Mozna zabrac sie do konkretow.
Anj
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 20:46


Powrót do Instalacja i aktualizacja systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron