Bia?a strona

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Biała strona

Postprzez Tomaszewski » 14 lut 2016, o 13:09

Postawiłem sklep na opencart wszystko ładnie działało a teraz bez powodu i mojej ingerencji nagle przestało działać i nie ma nic tylko biała strona
zarówno w sklepie jak i jego zapleczu.

O co z tym chodzi ?

pozdrawiam
Tomek
Tomaszewski
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 lut 2016, o 23:29

Re: Biała strona

Postprzez staniapl » 14 lut 2016, o 22:09

Nigdy, nic samo się nie dzieje.

Jeżeli nic nie robiłeś, może zmieniała się konfiguracja serwer.
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Biała strona

Postprzez Tomaszewski » 14 lut 2016, o 22:43

Dzięki za odpowiedź.
Prawda samo nic się nie dzieje.
Strona po jakimś czasie wróciła do stanu poprzedniego czyli właściwego.
Dzwoniłem i dopytywałem w az.pl gdzie mam wykupiony hosting ale nic mi w sumie nie powiedzieli. po ich stronie niby wszystko ok.
usłyszałem że może było zbyt duża liczba odwiedzin i być może warto pomyśleć o VPS
Domyślam się że to nie open cart tylko właśnie az.pl w jakimś sensie zawinił. Albo takie połączenie Opencart + template + moje skromne umiejętności i wiedza + az.pl
Na razie chyba pozostaje mi czekać czy to się jeszcze powtórzy czy nie a jeśli tak to sam nie wiem chyba trzeba zmienić hosta ?
działam po omacku bo nawet nie pojawił się jakiś konkretny error tylko biała strona :(
Tomaszewski
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 lut 2016, o 23:29

Re: Biała strona

Postprzez staniapl » 15 lut 2016, o 09:14

Dzwoniłem i dopytywałem w az.pl gdzie mam wykupiony hosting ale nic mi w sumie nie powiedzieli. po ich stronie niby wszystko ok.
usłyszałem że może było zbyt duża liczba odwiedzin i być może warto pomyśleć o VPS


Buhahah :lol: :lol: Fantastyczni są.

działam po omacku bo nawet nie pojawił się jakiś konkretny error tylko biała strona


Włączone wyświetlanie błędów w panelu admina ? Poproś o logi błędów.
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron