B??dy faktury

Tutaj można zgłaszać wszelkie wykryte błędy w Opencart, wraz z ewentualnym opisem ich naprawienia. W tytule posta warto podać wersję, której dany błąd dotyczy.

Błędy faktury

Postprzez brytanix » 29 gru 2010, o 07:41

Witam wszystkich!

Właśnie zainstalowałem Opencart i niniejszy pakiet języka polskiego ale zauważyłem błąd. W Sales/Orders/Edit Order/Generate Invoice w fakturze w j. angielskim niespodziewanie pojawiają się polskie wyrazy: 'Kwota za produkty', 'List', 'Suma'. Jak to poprawić, bo nie znam się za bardzo na tym. Błąd jest ewidentny.

Tak samo w Sales/Orders/Edit Order nie wiadomo dlaczego pojawiają sie polskie wyrazy w Shipping Method: 'List', Payment Method: 'Za Pobraniem'.

To bardzo dziwne, nie uważacie?

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!:-)
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Błędy faktury

Postprzez jang1200 » 31 gru 2010, o 01:26

Sprawdź czy masz taki plik : /admin/language/english/total/sub_total.php i ew. co w nim jest.
Brak tego pliku to jedyne rozsądne wytłumaczenie tego błędu chociaż w przypadku tego skryptu wcale nie oznacza, że właściwe.
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Błędy faktury

Postprzez brytanix » 31 gru 2010, o 01:29

jang1200 napisał(a):Sprawdź czy masz taki plik : /admin/language/english/total/sub_total.php i ew. co w nim jest.
Brak tego pliku to jedyne rozsądne wytłumaczenie tego błędu chociaż w przypadku tego skryptu wcale nie oznacza, że właściwe.


Bardzo dziekuję za infromacje. Właśnie miałem napisać na Forum, że znalazłem nowsze tłumaczenie sklepu i tam te terminy zostały właściwie przetłumaczone. Teraz tylko muszę przetłumaczyć parę modułów które mam. Rozumiem, że jak skopiuję agnielski język, przetłumaczę i nazwę jako polski to wystarczy, żeby moduły te byly przetłumaczone? Sorry, za takie pytania, ale użytkuje Opencart od wczoraj, do tej pory używałem Prestashop, ale nie bylem zadowolony.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Błędy faktury

Postprzez jang1200 » 31 gru 2010, o 01:33

Zawartość katalogu english musisz przekopiować do katalogu polish a plik english.php musisz zmienić na polish.php
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Błędy faktury

Postprzez brytanix » 31 gru 2010, o 01:43

No, tak właśnie myślałem, tylko chyba źle się wyslowiłem. Bardzo fajny ten sklep, tylko jest problem z SSL, bo nie wyświetla prawidłowo mojej strony w IE. Sam nie używam tej przeglądarki, ale ignorować użytkownikow, którzy się ja posługują nie powinienem. Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Widzę, że to Forum bardzo fajnie działa. Mam nadzieję, że wkrótce i ja będę mógł być dla innych pomocny.:-) A Ty masz SSL u siebie urochomione? I działa w IE?
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Błędy faktury

Postprzez jang1200 » 31 gru 2010, o 02:05

brytanix napisał(a):A Ty masz SSL u siebie urochomione? I działa w IE?

SSL nie mam.
A co to jest IE :lol:
Pisałem już wcześniej, że nie mam nic od Billa.
Jak wygląda strona (szablon), w różnych przeglądarkach, który robię sprawdzam tutaj -> http://browsershots.org/
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Błędy faktury

Postprzez brytanix » 31 gru 2010, o 02:10

O matko! Sorry, myślałem, że to ktoś inny mi odpowiedział, sorry, nie sprawdziłem kto.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Następna strona

Powrót do Zgłaszanie błędów w Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron