b??d w dodawaniu zdj??

Tutaj można zgłaszać wszelkie wykryte błędy w Opencart, wraz z ewentualnym opisem ich naprawienia. W tytule posta warto podać wersję, której dany błąd dotyczy.

Re: błąd w dodawaniu zdjęć

Postprzez martitta » 29 lis 2011, o 17:22

nie dziala nadal :/ panel adm. przy dodawaniu zdjec wogole nie pokazuje zawartosci katalogu z obrazkami.
martitta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 gru 2010, o 19:17

Re: błąd w dodawaniu zdjęć

Postprzez adikon.oc » 29 lis 2011, o 21:44

zapewne jeden z plików w katalogu image/data nie jest plikiem graficznym (jak plik ma rozszerzenie jpg jpeg png gif to nie znaczy że naprawde jest plikiem graficznym). Próbowałem wywołać ten sam efekt u siebie w sklepie testowym OC 1.4.9.3 i przy dodawaniu także nie pokazał zawartości katalogu z obrazkami - udało mi sie to osiągnąć poprzez zmiane rozszerzenia pliku tekstowego, który mial za zadanie symulować obrazek.
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: błąd w dodawaniu zdjęć

Postprzez martitta » 30 lis 2011, o 00:42

sprawdzałam, wszystko wygląda ok z plikami

a w międzyczasie zaczęło działać, coś pokombinowałam w pliku config, potem wróciłam do pierwotnych ustawień, w międzyczasie odkryłam, że powstał katalog image/g zamiast prawdopodobnie image/data i jakoś nie do końca wiem jak zaczęło działać ;)

dzięki za pomoc ;)
martitta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 gru 2010, o 19:17

Re: błąd w dodawaniu zdjęć

Postprzez wujmat » 31 sty 2012, o 13:37

Witam
Mam podobny błąd. Jakiś czas nie wgrywałem zdjęć a ostatnie jak chciałem coś wrzucić to zdjęcia się nie pokazują w managerze. Wcześniej działało. Chmod 777.
Co może być jeszcze przyczyną?
wujmat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:40

Re: błąd w dodawaniu zdjęć

Postprzez borubar » 31 sty 2012, o 16:14

wujmat napisał(a):Witam
Mam podobny błąd. Jakiś czas nie wgrywałem zdjęć a ostatnie jak chciałem coś wrzucić to zdjęcia się nie pokazują w managerze. Wcześniej działało. Chmod 777.
Co może być jeszcze przyczyną?


Wywala jakiś komunikat?
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19

Re: błąd w dodawaniu zdjęć

Postprzez borubar » 31 sty 2012, o 16:17

martitta napisał(a):sprawdzałam, wszystko wygląda ok z plikami

a w międzyczasie zaczęło działać, coś pokombinowałam w pliku config, potem wróciłam do pierwotnych ustawień, w międzyczasie odkryłam, że powstał katalog image/g zamiast prawdopodobnie image/data i jakoś nie do końca wiem jak zaczęło działać ;)

dzięki za pomoc ;)


Jak mógł powstać sam katalog? Ktoś zmienił jego nazwę :-)
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19

Re: błąd w dodawaniu zdjęć

Postprzez wujmat » 31 sty 2012, o 18:22

borubar napisał(a):Wywala jakiś komunikat?

Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0
Fatal error: Unknown: Failed opening required 'google_verify.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0
wujmat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 10:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zgłaszanie błędów w Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron