B??d podczas pr?by edytowania kategorii lub produktu

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Błąd podczas próby edytowania kategorii lub produktu

Postprzez plesniak » 7 gru 2016, o 01:51

Dzień dobry

jest to mój pierwszy wpis na tym forum więc z góry przepraszam za ewentualne "faux pas".

Próbuję założyć swój pierwszy sklep z oparty na Open Cart. Mam już hosting na hekko, kupiłem tamplate i próbuję pomału jak to wszystko "działa".
Niestety w tej chwili to z działaniem ma to mało wspólnego. Kilkukrotnie instalowałem Open Cart wraz z templatem, potem usuwałem domenę (nie wiem czy jest to prawidłowy sposób odinstalowywania ale za to jedyny który znam), i następnie powtarzałem cały proces. Po którymś takim powtórzeniu pojawił się problem przy próbie edycji dodanych przeze mnie kategorii i produktów. Tzn. mogę wszystko dodać bez problemu, natomiast kiedy chcę edytować już istniejące kategorie lub produkty pojawia się błąd:
Kod: Zaznacz cały
Warning: mysqli::query(): (21000/1242): Subquery returns more than 1 row in (sciezka)/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 18"


Dzieje się tak w każdym dodanym produkcie i w każdej dodanej kategorii.
W edycja działa natomiast w przypadku elementów dodanych jako demo templatu.

Czy ktoś z Was zna może przyczynę takiego stanu i sposób rozwiązania tego problemu?
Będę wdzięczny za każdą podpowiedź!
plesniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 01:29

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron