Zmiana w kroku Payment Method w Open Cart 3

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Zmiana w kroku Payment Method w Open Cart 3

Postprzez karb » 9 maja 2018, o 12:27

Cześć,
Mam taki problem, ponieważ buduję dla klienta moduł indywidualny do obsługi metody płatności.
Klient dotychczas pracował w Open Cart 2.3 i tam zamówienia zapisywały się dopiero po potwierdzeniu podsumowania, w ostatnim kroku (6), a nie tak jak teraz przy Open Cart 3 - w kroku 5.
Teraz już przy wyborze metody płatności one się zapisują z statusem "Missing".
Czy (jeżeli tak, to jak tego dokonać) można zmodyfikować ten krok, tak aby zamówienie (order) nie zapisywało się bezpośrednio po wybraniu metody płatności i przejściu do podsumowania. Sterowanie jakimś parametrem itp? Aktualnie po przygotowaniu rozszerzenia, zgodnie z dokumentacją, już przy wejściu w rozszerzenie to zamówienie istnieje.

Chodzi głównie o to, żeby nie modyfikować sklepu, a jedynie zewnętrzny plik, który dołączam do katalogu extension. Nie znalazłem informacji w dokumentacji a także ogólnie w internecie, jak i czy jest możliwość zrealizowania takiego procesu. A dla mojego klienta jest to dość ważna sprawa.

Dane zamówienia są zapisywane w kroku: $this->session->data['order_id'] = $this->model_checkout_order->addOrder($order_data); //catalog/controller/checkout/confirm.php w linii 324.
karb
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2018, o 12:15

Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron