zamiana miejsca opencart

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

zamiana miejsca opencart

Postprzez Dziadzia » 13 mar 2012, o 11:24

Witam,

zainstalowałem i przerobiłem pod siebie sklep na serwerze numer 1. Później wgrałem go do serwera numer 2. Skopiowałem wszystkie pliki oraz bazę danych. Na nowym serwerze niestety sklep nie działa poprawnie. Nie da się nic kupować ani logować... W ustawieniach zmieniłem adres sklepu na nowy. Co może być przyczyną złego działania sklepu skoro na serwerze numer 1 wszystko chodziło... kupowanie, logowanie, rejestracja... ? Z góry dzięki za szybką odpowiedź!
Dziadzia
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 wrz 2011, o 19:47

Re: zamiana miejsca opencart

Postprzez borubar » 13 mar 2012, o 11:30

A dane do bazy zmieniłeś? Skoro inny serwer, to może inny host, user bazy czy pass?
Jezeli w ogóle sklep się na stronie wyświetla, to moim zdaniem coś się nie dograło przez ftp.
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19

Re: zamiana miejsca opencart

Postprzez Dziadzia » 13 mar 2012, o 12:27

wiesz co logowanie do admina działa... nie działa logowanie na stronie. Spróbuję się skontaktować z osobą która to przegrywała i zapytam o usera bazy itd.
Dziadzia
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 wrz 2011, o 19:47

Re: zamiana miejsca opencart

Postprzez borubar » 13 mar 2012, o 14:56

Dziadzia napisał(a):wiesz co logowanie do admina działa... nie działa logowanie na stronie. Spróbuję się skontaktować z osobą która to przegrywała i zapytam o usera bazy itd.


No to jezeli nie wywala błędu o połaczeniu z bazą to nie to. Nadpisz pliki odpowiedzialne za logowanie userów na froncie.
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości