Wsp?lne, polskie t?umaczenie Opencart 1.4.0 - do??cz!

Dla wszystkich programistów pracujących nad dodatkowymi modułami lub poprawkami dla Opencart; w tym prace nad tłumaczeniami głównego systemu czy modułów.

Wspólne, polskie tłumaczenie Opencart 1.4.0 - dołącz!

Postprzez potas » 24 sty 2010, o 01:07

W związku z dyskusją na forum odnośnie stworzenia jak najlepszego tłumaczenia oraz zmianami w najnowszej wersji Opencart 1.4.0 spróbujmy wspólnie dokonać tłumaczenia.
Na początek proponuję aby w ciągu kilku najbliższych dni wszyscy, którzy chcą się przyłączyć wypowiedzieli się w tym wątku. Następnie wiedząc ile osób jest chętnych podzielimy pracę między siebie...
Czekam na sugestie!
potas
potas
Administrator
 
Posty: 192
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:31

Re: Wspólne, polskie tłumaczenie Opencart 1.4.0 - dołącz!

Postprzez OtherCoder » 24 sty 2010, o 15:35

Ja się zgłaszam do pomocy i czekam na resztę ;) Bo mam już dosyć presty ;)
OtherCoder
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 18:16

Re: Wspólne, polskie tłumaczenie Opencart 1.4.0 - dołącz!

Postprzez potas » 24 sty 2010, o 21:33

Dzięki edinfx :) czekamy na kolejnych chętnych; jeśli ktoś chce tłumaczyć konkretną partię materiału niech o tym napisze;
a z ciekawości - dlaczego masz już dosyć PrestaShop? :) być może jest to ważny argument dla wyższości opencart?
potas
Administrator
 
Posty: 192
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:31

Re: Wspólne, polskie tłumaczenie Opencart 1.4.0 - dołącz!

Postprzez OtherCoder » 25 sty 2010, o 02:10

Talk właściwie to nie mam sie doczego przyczepić ale:
Brak dokumentacji nigdy nie wiadomo jest co do czego!
Polskie wsparcie presty leży...
Bardziej podoba mi się kod OC niż PS
Praktycznie ostatnio zerowy wkład samych twórców PS.
Może twórcy PS zrobili coś rodzaju "frameworka" ale nic więcej, większość bardzo celnych uwag społeczności w sprawie rozwoju Presty przechodzi bez echa.
Czyli mamy układ że oni dają coś a ty resztę zrób sobie sam bo mamy to w d...
przynajmniej mi się tak wydaje ale to tylko moja skromna opinia

Znalazło by się jeszcze kilka rzeczy ale poco psuć renomę systemowi który sam sobie nie jest zły ale brakuje tych parę osób które pokierują tym bajzlem.
OtherCoder
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 18:16

Re: Wspólne, polskie tłumaczenie Opencart 1.4.0 - dołącz!

Postprzez eselter » 25 sty 2010, o 11:59

Przyłączam się do tłumaczenia.
eselter
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 10:40

Re: Wspólne, polskie tłumaczenie Opencart 1.4.0 - dołącz!

Postprzez OtherCoder » 25 sty 2010, o 20:13

Polskie tłumaczenie OpenCart 1.4 na bazie tłumaczenia do wersji 1.3.4 wykonanego przez eselter & Orqa.

Jest to praktycznie pełne tłumaczenie front i backendu.
Nie robiłem loga co zmieniałem (można będzie zacząć od teraz) ale sami już pewnie zaglądaliście co jest do zrobienia, między innymi wiadomości e mail w końcu trafiły do oddzielnego miejsca (mają osobne pliki), kupowanie bez logowania zostało też zmienione, dodano przeglądarkę obrazów i kilka innych rzeczy także.

Wersja ta nie jest kompatybilna wstecz ponieważ dodano kilka nowych wartości w plikach tłumaczeń, dodano nowe pliki tłumaczeń, przemieszczono je bądź podzielono pliki z tłumaczeniami.

Zapraszam do testowania i oczywiście poprawiania ponieważ większość rzeczy została skopiowana z poprzedniego tłumaczenia. Część rzeczy zmieniłem tak jak uważałem za słuszne ale na pewno jeszcze nie wszystko.

Najlepiej by było gdybyście podawali tutaj swoje propozycje zmian a ja będę uaktualniał paczkę.

OpenCart1.4 polski.rar
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
OtherCoder
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 18:16

Re: Wspólne, polskie tłumaczenie Opencart 1.4.0 - dołącz!

Postprzez potas » 26 sty 2010, o 22:59

Dzięki edinfx za polskie tłumaczenie. Nie pozostało nam nic innego jak je przejrzeć i ewentualnie zaproponować jakieś zmiany.
potas
Administrator
 
Posty: 192
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:31

Następna strona

Powrót do Rozwój systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron