Wprowadzenie skrypt pomi?dzy znaczniki <head>

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Wprowadzenie skrypt pomiędzy znaczniki <head>

Postprzez pawelf2007 » 28 paź 2012, o 18:37

Witajcie,
od paru dni mam postawiony sklep na OpenCart i natrafiłem na pierwszy może hmmm... błahy problem, ale dla mnie jako osoby z średnią wiedzą informatyczną dość duży.

Chciałem zintegrować swój sklep z polecanieofert.pl- myślałem, że firma zapewni jakąś łatwą do instalację wtyczkę jednak to się nie stało.
Muszę wkleić kod:
Kod: Zaznacz cały
<script type="text/javascript" src=" http://polecanieofert.pl/lib/webservice/init.js"></script>

który ma się znajdować pomiędzy znacznikami <head></head> i ma być na każdej podstronie.

Dodatkowo proszą w miejscu po akceptacji zamówienia (informacja o złożeniu zamówienia, strona pośrednia przejścia do płatności), aby umieścić

Kod: Zaznacz cały
<script type="text/javascript">po_confirm(200);</script>


gdzie 200 to kwota zamówienia (przykładowa), trzeba tą wartość przekazać jako parametr funkcji.

No i właśnie tutaj mam największy problem- nie wiem co to oznacza parametr funkcji i nie wiem gdzie ten kod wkleić.

Jeżeli ktoś byłby tak miły i byłby w stanie mi pomóc będę naprawdę wdzięczny :)
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź,
pawelf2007

ahh! zapomniałbym dodać moja wersja OpenCart to 1.5.4
pawelf2007
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 00:52

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości