Witam wszystkich;)

Tutaj znajdują się wszelkie ważne informacje dla użytkowników forum. Regulamin czy wskazówki jak tworzyć posty. Jeśli jesteś nowy na forum możesz również się tutaj przywitać.

Witam wszystkich;)

Postprzez Zeek » 26 mar 2018, o 13:42

Otóż postanowiłem postawić ten opencart shop = sklep i pojawiły się problemy jest tu cała masa problemów i szlag mnie trafia
instalacja była w dwóch etapach najpierw silnik anglojęzyczny z pewnego hostingu a następnie tzw spolszczenie
efekt jest taki , że nic nie działa no prawie nic
- nie mam pewności czy poprawnie zainstalowałem
- działa interface w j. polskim ale w panelu administratora już nie pomimo odznaczenia poprawnej opcji
- w części settings locallisation - store - local nie mam możliwości wyboru waluty zł to co widzę to tylko GPB USD EUR
i teraz tak się zastanawiam czy wszystkie pliki instalacyjne przeszły czy też czegoś brakuje i czy w ogóle nie
skasować całości oprogramowania ze zdalnego serwera i wgrywać jeszcze raz wszystko od początku a jeżeli tak to z jakiego źródła pobierać pliki?
co poradzicie zatem ?
dziękuję i będę to powoli ogarniał mam nadzieję
ps: najlepsze są dla mnie tutoriale gdzie czynności podawane są w punktach np jak wykonam punkt 110 to przechodzę do punktu 111
właściwie to jak widzę katalogi na zdalnym serwerze to powinienem wiedzieć czy to jest komplet
wątek jest ogólny i szczególny a gdzie powinien wylądować?
Zeek
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 13:18

Powrót do Informacje dla użytkowników. Przywitaj się.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron