!! UWAGA !! na firm? COMPRADO Rafa? Wojenkowski

Tutaj znajdują się wszelkie ważne informacje dla użytkowników forum. Regulamin czy wskazówki jak tworzyć posty. Jeśli jesteś nowy na forum możesz również się tutaj przywitać.

!! UWAGA !! na firmę COMPRADO Rafał Wojenkowski

Postprzez Palma » 30 sie 2013, o 12:29

Witam

OSTRZEGAM!!! wszystkich przed jaką kolwiek współpracą z Firmą COMPRADO Sp. z o.o. Rafał Wojenkowski ze Szczecina (comprado.biuro na tym forum).
Zamówiłem u nich moduł personalizacji produktu do opencarta który wycenili na 2000pln/netto.
Zamówienie złożyłem w połowie maja 2013 niestety kontakt urwał się 5.08.2013.
Nie odpowiadają na telefony, smsy, emaile, skype, gg... do tego jestem stratny zaliczkę w wysokości 50% wartości modułu a także 3 miesiące które zwodzili mnie obiecywaniem, że wszystko idzie w dobrym kierunku...

Mimo, że odbierają listy polecone z wezwaniem do zapłaty zwrotu zaliczki do tej pory nie ma.

Gdyby były jeszcze inne osoby poszkodowane w ostatnim czasie przez firmę COMPRADO Sp. z o.o. Rafał Wojenkowski proszę o kontakt.

Proszę mieć to na uwadzę i omijać szerokim łukiem tą fimę.

Pozdrawiam
Kamil Krawczak
PEROPOINT
Palma
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 lut 2011, o 16:29

Re: !! UWAGA !! na firmę COMPRADO Rafał Wojenkowski

Postprzez Palma » 30 sie 2013, o 13:54

No proszę jak szybko działa Pan Rafał z psełdo firmy COMPRADO sp. z o.o.

W ciągu 30min znikneły profile firmy na facebooku, firmy.net oraz google+, proszę się nie martwić Panie Rafale do póki pieniądze nie wrócą na konto będę pisał o Panu wszędzie gdzie się da!!!

Kamil Krawczak
Palma
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 lut 2011, o 16:29

Re: !! UWAGA !! na firmę COMPRADO Rafał Wojenkowski

Postprzez Qjr » 16 paź 2013, o 19:48

Witam, nie tylko Pana ta firma oszukała. Niestety było mi dane pracować u nich w styczniu tego roku przez niecały miesiąc. Już po tygodniu wiedzialem że firma jest niewypłacalna. Do tej pory odzyskalem tylko 1/2 pensji i to tylko dzieki komornikowi.
Qjr
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 19:43

Re: !! UWAGA !! na firmę COMPRADO Rafał Wojenkowski

Postprzez artuswalek » 21 paź 2013, o 14:53

Witam, Panów!!

W odpowiedzi na posty również dopisuje się do tego co jest napisane.
Bardziej do Pana ( pewnie mojego imiennika ?? ), ja również miałem "przyjemność" pracować w tej firmie KRZAK. Do dzisiaj nie otrzymałem mojego wynagrodzenia - bagatela około 400 zł. Oczywiście śmiech ale sam fakt się liczy.
Złodzieje i oszuści!!

Pozdrawienia dla Rafała Wojenkowskiego ( Dyrektora ds. Wdrożeń )i jego żony Iwony ( Dyrektora Generalnego )

Artur Wałaszewski
artuswalek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:42

Re: !! UWAGA !! na firmę COMPRADO Rafał Wojenkowski

Postprzez domotechnika » 13 lis 2013, o 15:24

Witam; Również czuję się przez Comprado oszukana. Wyrzucone 3300,00 zł za sklep internetowy który nie działa jak powinien.
domotechnika
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 15:18

Re: !! UWAGA !! na firmę COMPRADO Rafał Wojenkowski

Postprzez staniapl » 19 lis 2013, o 21:36

domotechnika napisał(a):Witam; Również czuję się przez Comprado oszukana. Wyrzucone 3300,00 zł za sklep internetowy który nie działa jak powinien.

Chętnie poprawie by działał jak należy. Swoją drogą, niezłe pieniążki jak na wdrożenie OC, pochwalisz się linkiem - ciekaw jestem grafiki.
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty


Powrót do Informacje dla użytkowników. Przywitaj się.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron