"SyntaxError:JSON.parse:unexpected character"

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

"SyntaxError:JSON.parse:unexpected character"

Postprzez Smadler » 28 gru 2013, o 18:54

Może ktoś z Was miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać a przede wszystkim zdiagnozować przyczynę. Otóż, po przejściu do edycji produktu lub kategorii oraz wrzucania foto pojawia się nagle okno logowania. Wszelkie poczynione zmiany np.: w opisie produktu zazwyczaj nie zapisują się, choć bywa ze tak. Gorzej z foto: praktycznie nie ma możliwości dodawania zdjęć do produktów gdyż zamiast nich pojawia się okno logowania tak jak na dołączonych screenach. Kilkukrotnie przy próbie załadowania zdjęć wyrzuciło mi komunikat SyntaxError:JSON.parse:unexpected character ( full: patrz screen).

Wszsystko to wyszło nagle, wcześniej nie edytowałem żadnych plików na serwie, jedynie dodawałem produkty, stąd moje zdziwenie, że to tak "samo z siebie".
Przypuszczam że coś się po prostu zaktualizowało, stąd problem. Pracuję na 1.5.4

Czy mieliście podobną sytuację i jak z niej wybrneliście?
screen3.jpg
screen2.jpg
screen1.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Re: "SyntaxError:JSON.parse:unexpected character"

Postprzez staniapl » 28 gru 2013, o 19:56

Problem był chyba poruszany kiedyś na forum przez schematx - okazało się chyba, że problem był po stronie hostingu
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron