Przelewy24 - Integracja za Free

Dla wszystkich programistów pracujących nad dodatkowymi modułami lub poprawkami dla Opencart; w tym prace nad tłumaczeniami głównego systemu czy modułów.

Przelewy24 - Integracja za Free

Postprzez avatec » 23 kwi 2013, o 15:05

Witajcie,

Z racji, że ceny za moduły do opencart - przerażają, cena za wersję ext również - zabrałem się za zrobienie obsługi przelewy24. Jestem na półmetku. Zamierzam udostępnić ją za darmo. Kto się pisze - łapka w górę. Modyfikacja zostanie opisana na mojej stronie.

Mam również nie lada problem, chciałbym zrobić, aby klient po dokonaniu zakupów otrzymywał e-mail z potwierdzeniem transakcji (sic - czemu tego nie ma w standardzie ?) - poszperałem w plikach, znalazłem funkcję za to odpowiedzialną, zmieniłem null na true - i maila ni ma. Tym bardziej chciałbym aby taki link do płatności przychodził bezpośrednio w mailu. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Autorom Open Carta sugeruję, aby zrobili jakąś namiastkę modułowości w tym, bo przeglądając ten kod czuję się jak w epoce commodore :-P
Avatar użytkownika
avatec
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 14:57
Lokalizacja: J?drzej?w, Polska

Re: Przelewy24 - Integracja za Free

Postprzez schematx.pl » 23 kwi 2013, o 21:35

no tak 6zł - bardzo porażająca cena :)

http://schematx.pl/index.php?route=prod ... duct_id=80
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Przelewy24 - Integracja za Free

Postprzez avatec » 23 kwi 2013, o 22:28

Strona słabo wypozycjonowana :-P Szukałem ile się da, i nie znalazłem jej :-( Skoro już jestem na półmetku, to dokończę swój i udostępnię światu :-) A cena niska i śmieszna wręcz :-) Jak by jakieś nieoczekiwane problemy wyskoczyły to się odezwę :-)
Avatar użytkownika
avatec
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 14:57
Lokalizacja: J?drzej?w, Polska


Powrót do Rozwój systemu Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron