Produkty na fakturze nie s? alfabetycznie

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Produkty na fakturze nie są alfabetycznie

Postprzez Maestro93 » 29 sie 2018, o 12:46

Witam,
Mam problem, iż w momencie kiedy otrzymuje zamówienie do systemu, na fakturze wszystkie pozycje sa pomieszane, zamiast być alfabetycznie tak jak było to wcześniej.
Jest to spory problem iż produkty na magazynie sa ułozone alfabetycznie i przy składaniu zamówienia, czas wydłuża się .
Czy ktos podpowie jak to zmienić?

Opencart 2.3.0.2
Maestro93
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sie 2018, o 12:43

Re: Produkty na fakturze nie są alfabetycznie

Postprzez netpixpl » 30 sie 2018, o 08:38

Witam,

Mam taki w sumie dziwny problem

Jak wystawiana jest duza ilosc pozycji na fakturze sprzedazy, to dla uporzadkowania wiersze sa sortowane wg kolumny nazwa towaru
i w subiekcie takie sortowanie widac
netpixpl
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sie 2018, o 14:59

Re: Produkty na fakturze nie są alfabetycznie

Postprzez deepvyas » 21 wrz 2018, o 14:04

Maestro93 napisał(a):Witam,
Mam problem, iż w momencie kiedy otrzymuje zamówienie do systemu, na fakturze wszystkie pozycje sa pomieszane, zamiast być alfabetycznie tak jak było to wcześniej.
Jest to spory problem iż produkty na magazynie sa ułozone alfabetycznie i przy składaniu zamówienia, czas wydłuża się .
Czy ktos podpowie jak to zmienić?

Opencart 2.3.0.2


You need to customize the sql query order_by from order_product table were order are saved
deepvyas
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 16:22


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron