Problem z wysuwaj?cym si? menu kategorii

Wszelkie dyskusje odnośnie wyglądu Opencart. Pomoc przy szablonach (templates, themes) czy rozmieszczeniu grafiki.

Problem z wysuwającym się menu kategorii

Postprzez Jimbovsky » 20 mar 2016, o 13:06

Cześć Wszystkim,


Zacznę od tego, że sklep, który odpalam jest pod adresem www.laudoronline.com

Zakupiłem szablon, i o ile udało mi się powyłączać kilka modułów, to z dwoma z nich mam problem.

Czy ktoś z was, orientuje się jak mogę wyłączyć menu z kategoriami, które wysuwa się z góry, podczas gdy gdy zjeżdżam w dół strony? Czy można wyłączyć to z poziomu cms, czy trzeba ingerować w kod?

To samo dotyczy podświetlenia produktu, gdy najeżdżam na niego kursorem. Przycisk "Add to cart" oraz jeszcze dwa dodatkowe u dołu, ograniczają widoczność produktu pod tym, na którym aktualnie jest kursor, również i to staram się wyłączyć.

Proszę o pomoc i pozdrawiam :)
Jimbovsky
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 mar 2016, o 12:56

Re: Problem z wysuwającym się menu kategorii

Postprzez staniapl » 20 mar 2016, o 14:00

Zakupiłem szablon, i o ile udało mi się powyłączać kilka modułów, to z dwoma z nich mam problem.


To jest właśnie Polska mentalność - kupić szablon - teraz wydasz drugie tyle na dostosowanie go pod siebie (może nie w tej chwili ale wspomnisz moje słowa) - zamiast zapłacić to samo lub trochę więcej i ktoś napisał by szablon specjalnie pod Ciebie.

Czy ktoś z was, orientuje się jak mogę wyłączyć menu z kategoriami, które wysuwa się z góry, podczas gdy gdy zjeżdżam w dół strony? Czy można wyłączyć to z poziomu cms, czy trzeba ingerować w kod?

Nikt po za autorem templatki Ci odpowiedzi nie udzieli - poszukaj czy masz opcję sticky menu, jeśli nie to trzeba będzie dłubać w kodzie.
To samo dotyczy podświetlenia produktu, gdy najeżdżam na niego kursorem. Przycisk "Add to cart" oraz jeszcze dwa dodatkowe u dołu, ograniczają widoczność produktu pod tym, na którym aktualnie jest kursor, również i to staram się wyłączyć.

Jak powyżej
Na staro?? postanowi?em zosta? Fotografem - moja strona https://mstanczuk.pl
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty


Powrót do Opencart Templates Pomoc przy szablonach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron