Problem z VQMod

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Problem z VQMod

Postprzez madewith » 13 lis 2013, o 12:43

Witam serdecznie,

Mam następujący problem. Chciałem znajomemu pomóc instalując dodatek Google Analytics Ecomerce:

http://www.opencart.com/index.php?route ... n_id=11242

Żaden z plików nie nadpisywał zawartości innych plików na serwerze. Po wgraniu plików aktywowałem moduł w panelu i funkcjonuje on bez generowana błędów:

Obrazek


Więcej zmian nie dokonywałem. Pojawił się natomiast (i przestały działać) wszystkie inne moduły, które były instalowane za pomocą VQMod Manager, który przy próbie edycji wysypuje poniższy błąd:

Obrazek


Sprawdziłem chmody (próbowałem dosłownie wszystkich możliwych konfiguracji łącznie z ustawieniem dla już wszystkich plików chmodów 777) i nic:

Obrazek


Pytanie czy ktoś się z czymś takim spotkał, mógłby mi jakoś pomóc, skazać co jeszcze sprawdzić? Bo obecnie nie działa możliwość sprawdzania porzuconych koszyków i wtyczka icustom footer, co jest dość uciążliwe.
madewith
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 12:04

Re: Problem z VQMod

Postprzez adikon.oc » 13 lis 2013, o 14:49

a katalog vqmod jakie ma prawa?
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Problem z VQMod

Postprzez madewith » 13 lis 2013, o 14:50

Dodam jeszcze że wraz ze zmianami, które wprowadzałem na hostingu uaktualniono ioncube do wersji 4.4+ (o czym się właśnie dowiedziałem)
madewith
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 12:04

Re: Problem z VQMod

Postprzez placek77 » 13 lis 2013, o 17:59

szyfrowanie? może spróbuj z innego dysku lokalnego?
placek77
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 17:56


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron