Problem z modu?em X-Fee

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Problem z modułem X-Fee

Postprzez phaet » 21 lip 2015, o 16:50

Witam, ostatnio zainstalowałem moduł X-Fee ponieważ potrzebowałem aby doliczał dopłatę, gdy klient wybierze płatność za pobraniem. Moduł generalnie działa i dolicza kwotę tak jak chciałem, jednak problem pojawia się gdy ktoś złoży zamówienie wybierając własnie opcję płatności za pobraniem, po złożonym zamówieniu nie przychodzi mi mail że takie zamówienie zostało złożone, do klienta też nie. Zaś gdy wybierze się opcje płatności przelewem to mail normalnie przychodzi, gdy wyłączę moduł maile też przychodzą, jednak zależy mi aby ten moduł działał poprawnie. Czy jest w stanie mi ktoś udzielić informacji gdzie może być błąd i jak go naprawić?
phaet
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 12:43

Re: Problem z modułem X-Fee

Postprzez staniapl » 22 lip 2015, o 08:55

Czyli mamy sobie poszukać takiego modułu przetestować i dać na talerzu rozwiązanie ?

Byś chociaż kod tu wkleił tego modułu, czy generuje jakieś błędy w logu
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Problem z modułem X-Fee

Postprzez phaet » 23 lip 2015, o 10:36

Przepraszam za brak jakiś szczegółowych informacji, ale jestem nowy tutaj i też nie wiem jakie informacje trzeba Wam dostarczyć. W dzienniku błędów nie mam żadnych komunikatów związanych z tym modułem. Jeśli chodzi o kod to co konkretnie mam wrzucić? Z góry dziękuje za odpowiedź.
phaet
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 12:43

Re: Problem z modułem X-Fee

Postprzez phaet » 23 lip 2015, o 11:31

Temat zamknięty, wystarczyło zainstalować vqmoda.
phaet
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 12:43


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości