Problem z logowaniem si? klient?w.

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Problem z logowaniem się klientów.

Postprzez friti » 30 mar 2012, o 00:00

Witam,

Proadzę sklep na Opencart 1.5.1.3. Zarejestrowani klienci nie mogą zalogować się w sklepie, stało się to nagle, bez żadnej ingerencji z naszej strony w sklep, ustawienia itp.

Po wprowadzeniu poprawnych danych wyświetla się komunikat: Uwaga: Błędny adres email lub hasło.

Czy to może chodzić o włączenie opcji regiser_globals na serwerze? Aktualnie jest wyłączona.
friti
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 lis 2011, o 17:31

Re: Problem z logowaniem się klientów.

Postprzez Sas » 21 maja 2012, o 17:06

Witam, mam dosłownie ten sam problem, funkcja logowania przestała działać, nie wiem w skutek czego. Aktualny podgląd można zleźć na http://yavin4.pl/seola.com.pl/index.php ... ount/login , jest to sklep testowy dlatego zachęcam do tworzenia kont i testowania. Może komuś wskoczy do głowy jakieś trafne rozwiązanie? Tylko ten bardzo poważny problem powstrzymuje nas przed ruszeniem ze sklepem pełną parą.

Sam theme używa drugiego logowania w headerze, tam nie ma żadnych problemów z logowaniem, nie było ich również wcześniej.

Będę naprawdę wdzięczny za aktywność w tym temacie.

Pozdrawiam
Sas
Sas
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:02

Re: Problem z logowaniem się klientów.

Postprzez adikon.oc » 22 maja 2012, o 01:01

Sas napisał(a):Witam, mam dosłownie ten sam problem, funkcja logowania przestała działać, nie wiem w skutek czego. Aktualny podgląd można zleźć na http://yavin4.pl/seola.com.pl/index.php ... ount/login , jest to sklep testowy dlatego zachęcam do tworzenia kont i testowania. Może komuś wskoczy do głowy jakieś trafne rozwiązanie? Tylko ten bardzo poważny problem powstrzymuje nas przed ruszeniem ze sklepem pełną parą.

Sam theme używa drugiego logowania w headerze, tam nie ma żadnych problemów z logowaniem, nie było ich również wcześniej.

Będę naprawdę wdzięczny za aktywność w tym temacie.

Pozdrawiam
Sas

dwa formularze do logowania mają ten sam ID (id="login") co powoduje pobieranie danych do logowania nie z tego forma co trzeba
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Problem z logowaniem się klientów.

Postprzez Sas » 22 maja 2012, o 10:46

Wielkie dzięki! Pomogło! Okazuje się, że firma która udostępniła theme, sama dopuściła się błędu. W ich wersji demonstracyjnej widnieje przy formie login.tpl id="login-account" a nie samo login. Naprawdę dziękuje za pomoc! ;)
Sas
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:02


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron