Poszukuje modu?u - integracja Allegro

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Poszukuje modułu - integracja Allegro

Postprzez lucek777 » 19 mar 2013, o 10:59

Witam,

Poszukuje modułu do integracji Allegro.

Znalazłem: http://www.opencart.com/index.php?route ... on_id=2569

Jednak w tej chwili koszty trochę za wysokie. Interesuje mnie proste wystawianie produktów ze sklepu na Allegro.

Czy ma ktoś jakieś propozycje?

Pozdrawiam
lucek777
 
Posty: 13
Dołączył(a): 18 gru 2012, o 23:17

Re: Poszukuje modułu - integracja Allegro

Postprzez PrestaShop » 23 mar 2013, o 10:03

dołączam się ...
PrestaShop
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 13:48

Re: Poszukuje modułu - integracja Allegro

Postprzez schematx.pl » 23 mar 2013, o 12:05

modułów darmowych brak, powiem więcej to chyba jedyny "gotowy" do użycia moduł integracji - no i zgaduję że najtańszy bo przeważnie firmy zajmujące się integracją biorą zdecydowanie więcej za takie rzeczy. Hmmm, bez kosztów się nie obędzie, ja bym proponował ogłoszenie na takich portalach typu oferia.pl, gdzie zawsze znajdzie się jakiś zapaleniec który zrobi coś takiego za "grosze".
Ja sam pewnie kiedyś się zabiorę za integracje ale to odległe czasy.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Poszukuje modułu - integracja Allegro

Postprzez Kristofferson » 23 mar 2013, o 19:17

Sam kiedyś się rozglądałem za darmowym modułem, ale jeśli coś takiego by się znalazło to na pewno o dużo mniejszej funkcjonalności. Wiem, tutaj niby trzeba wywaliś 350 zł, ale z drugiej strony moduł wygląda naprawdę nieźle pod względem możliwości. Jak to w praktyce działa to musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto go już używał. Natomiast na pewno żaden zapaleniec z oferii czy innego portalu zleceniowego nie wykona takiego modułu za 50, czy 100 zł. Chyba ze się mylę to poprawcie mnie. Proste wstawianie produktów to też mimo wszystko grzebanie w Allegro API, a do tego trzeba jeszcze jakiś szablon skonstruować i oczywiście podpiąć to do panelu sklepu. A może by tak raczej twórcom tego dodatku zasugerować, żeby wypuścili jakąś nieco ograniczoną wersję np za połowę niższą cenę?
Kristofferson
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 20:18

Re: Poszukuje modułu - integracja Allegro

Postprzez schematx.pl » 23 mar 2013, o 21:17

no za 50zł to raczej nie zrobi ale już za 150-200 ? zawsze to 150zł zostaje w kieszeni - warto próbować, akurat coś się trafi, niestety allegro api nie jest zbyt przyjazne a moduł jak piszesz jest bardzo rozbudowany wiec i kwota 350zł też nie wydaje się wysoka za takiego cudaka.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: Poszukuje modułu - integracja Allegro

Postprzez dioklecjan » 24 kwi 2013, o 21:06

mhh- a komu chcesz to zlecić? studentom z oferii, którzy wezmą zaliczkę i znikną? ja bym to zlecił firmie, mi podobny moduł, choć z większą ilością opcji zrobiła firma arsdata- może z nimi się skontaktuj?
dioklecjan
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2013, o 20:20

Re: Poszukuje modułu - integracja Allegro

Postprzez carvanti » 4 maja 2013, o 09:30

moznaby zrobic zrzutke na taki modul
carvanti
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 maja 2013, o 09:18

Następna strona

Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron