Sposoby jak szybko rozleklamowa? sw?j sklep w sieci

Miejsce na dowolne dyskusje nie dotyczące Opencart i innych systemów e-commerce.

Sposoby jak szybko rozleklamować swój sklep w sieci

Postprzez Kamio81 » 24 maja 2013, o 00:21

Jakie macie patenty żeby wasze sklepy szybko były widziane w sieci dla potencjalnych klientów?
Ile średnio trzeba czasu żeby sklep zaczął robić jakikolwiek ruch, nie wspominając już o zysku?
Kamio81
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16 mar 2013, o 23:32

Re: Sposoby jak szybko rozleklamować swój sklep w sieci

Postprzez comprado.biuro » 24 maja 2013, o 18:19

Witam,

Chyba najlepsze patenty to korzystanie z porównywarek cen, takich jak nokaut.pl, ceneo.pl, itp. do których nawet mamy fajną wtyczkę do Opencart, a także wystawianie produktów na Allegro, dzięki czemu zdobywasz więcej odnośników kierujących na Twój sklep internetowy i jakąś reklamę.

Ja jeszcze polecam dodawanie wpisów reklamowych do katalogów branżowych i wyszukiwarek firm, takich jak firmy.net dla przykładu.

Na koniec warto pomyśleć o profilu na Facebook, Google+, Twitterze, dzięki czemu znowu zdobywasz darmową i skuteczną reklamę. Google ocenia Twój sklep po linkach kierujących do niego. Im więcej odnośników i wzmianek o Twoim sklepie, tym atrakcyjniejszy adres w oczach Google.
comprado.biuro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 11:36

Re: Sposoby jak szybko rozleklamować swój sklep w sieci

Postprzez 7imprez » 30 cze 2013, o 11:48

Trochę odkopię :)

Forma reklamy to także udzielanie się na forum, takim jak to.
Oczywiście musi być jakiś związek tematyczny....

Ja jeszcze wpisuję się do takich lokalnych portali ogłoszeniowych, jest tam całkiem spory ruch lokalny, a że sklep internetowy, to moja siedziba nie ma znaczenia.
W każdym dużym mieście są po 2-3 portale miejskie i zazwyczaj można ogłaszać się za darmo :)
7imprez
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10 cze 2013, o 19:48
Lokalizacja: Bia?ystok

Re: Sposoby jak szybko rozleklamować swój sklep w sieci

Postprzez Palma » 30 sie 2013, o 12:31

Witam

OSTRZEGAM!!! wszystkich przed jaką kolwiek współpracą z Firmą COMPRADO Sp. z o.o. Rafał Wojenkowski ze Szczecina (comprado.biuro na tym forum).
Zamówiłem u nich moduł personalizacji produktu do opencarta który wycenili na 2000pln/netto.
Zamówienie złożyłem w połowie maja 2013 niestety kontakt urwał się 5.08.2013.
Nie odpowiadają na telefony, smsy, emaile, skype, gg... do tego jestem stratny zaliczkę w wysokości 50% wartości modułu a także 3 miesiące które zwodzili mnie obiecywaniem, że wszystko idzie w dobrym kierunku...

Mimo, że odbierają listy polecone z wezwaniem do zapłaty zwrotu zaliczki do tej pory nie ma.

Gdyby były jeszcze inne osoby poszkodowane w ostatnim czasie przez firmę COMPRADO Sp. z o.o. Rafał Wojenkowski proszę o kontakt.

Proszę mieć to na uwadzę i omijać szerokim łukiem tą fimę.

Pozdrawiam
Kamil Krawczak
PEROPOINT
Palma
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 lut 2011, o 16:29

Re: Sposoby jak szybko rozleklamować swój sklep w sieci

Postprzez kropeczka88 » 20 wrz 2013, o 00:07

A jak umieścić sklep w porównywarce ?
kropeczka88
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 00:05


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron