j?zyk zamordowa? modu?y

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Re: język zamordował moduły

Postprzez Smadler » 27 sty 2013, o 18:25

theme/fortuna/template/common? Sprawdzałem i jest tak jak piszesz, że powinno być
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Re: język zamordował moduły

Postprzez schematx.pl » 27 sty 2013, o 18:31

hmmm dziwne bo strona wyświetla
Kod: Zaznacz cały
<!DOCTYPE html>
<!--[if IE 7]>                  <html class="ie7 no-js" lang="pl" dir="ltr">     <![endif]-->
<!--[if lte IE 8]>              <html class="ie8 no-js" lang="pl" dir="ltr">     <![endif]-->
<!--[if (gte IE 9)|!(IE)]><!--> <html class="not-ie no-js" lang="pl" dir="ltr">  <!--<![endif]-->
<head>


zamiast
Kod: Zaznacz cały
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<!--[if IE 7]>                  <html class="ie7 no-js" lang="pl" dir="ltr">     <![endif]-->
<!--[if lte IE 8]>              <html class="ie8 no-js" lang="pl" dir="ltr">     <![endif]-->
<!--[if (gte IE 9)|!(IE)]><!--> <html class="not-ie no-js" lang="pl" dir="ltr">  <!--<![endif]-->


ciężko powiedzieć co jest nie tak bo z tego szablonu co mi przesłałeś po usunięci skryptu pasek zniknął.
schematx.pl
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 20:11

Re: język zamordował moduły

Postprzez staniapl » 27 sty 2013, o 19:19

Podejrzewam, że szablon został kupiony i TY go po prostu dostosowałeś do własnych potrzeb.

Ja wychodzę z założenia, że jeśli ogarniasz HTML + CSS to można zrobić to od początku samemu (lub łatwiejsza opcja edytować domyślny szablon) wtedy wiesz gdzie czego szukać itp.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: język zamordował moduły

Postprzez Smadler » 29 sty 2013, o 00:02

Mozna i tak, ale to jak wyważanie otwartych drzwi. Aż tak dobry nie jestem zeby robic samemu templaty.
Smadler
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 01:09

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości