Potrzebuje Slidera produkt?w z cen? i opisem.

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Potrzebuje Slidera produktów z ceną i opisem.

Postprzez staniapl » 25 sty 2013, o 01:02

Witam,

Chciałbym stworzyć moduł, oczywiście jeśli się uda udostępnię go na forum do publicznego użytku.

Potrzebuje slideshow produktów. Coś podobnego do modułu polecane (wybieramy np. produktów, które są wyświetlane) które były by wyświetlane w sliderze, wraz z ceną, tytułem i opisem - oczywiście skróconym powiedzmy do X znaków. Podobny moduł znalazłem w szablonie Shopicca. Nie chce jednak udostępniać pracy którą ktoś w to włożył. Robimy od zera.

PHP ogarniam na poziomie początkującego. Potrzebuje kogoś kto zajmę się php czyli pobieraniem zdjęcia, tytułu, opisu, ceny, ceny po przecenie ... i wszelkich atrybutów z produktu. Resztę czyli cały js i html zrobię ja i obiecuję udostępnić to wszystkim za free.
Avatar użytkownika
staniapl
 
Posty: 631
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 19:47
Lokalizacja: Zambr?w, Nowe Piekuty

Re: Potrzebuje Slidera produktów z ceną i opisem.

Postprzez adikon.oc » 25 sty 2013, o 10:34

skopiuj wszystkie pliki odpowiedzialne na moduł Polecane i zmień im nazwe na taka jaka chcesz (pamiętaj też o nazwach klas - musza mieć takaa samą jak pliki) poczym w pliku tpl od frontu zobacz jak działa slidshow/karuzela i skopiuj ten kawałek kodu do swojego nowego modułu - tak w wskrócie można by to zrobić

pozdrawiam
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości