tryb maintanance

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

tryb maintanance

Postprzez cin0 » 16 sie 2012, o 00:41

Witam

Za kazdym razem gdy probuje wylaczyc tryb maintanance po tym jak klikne w 'save' wraca mi do ekranu logowania i zmiany nie sa zapisane..
W czym tkwi problem?
W zasadzie to nie tylko przy tej jednej opcji mi wraca do logowania, dzieje sie to losowo przy innych zmianach tez.
cin0
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 00:38

Re: tryb maintanance

Postprzez cin0 » 16 sie 2012, o 01:45

zapomnialem dodac ze mam .htaccess, ale gdy zmienie spowrotem na .htaccess.txt to wszystko jest okej, pewnie czegos mi brakuje w tym pliku, ale nie wiem co dopisac
cin0
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 00:38

Re: tryb maintanance

Postprzez adikon.oc » 16 sie 2012, o 09:01

jaka wersja sklepu i masz go w sieci czy u siebie na localu ?
jak masz .htaccess to strona działa Ci prawidłowo ?
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: tryb maintanance

Postprzez cin0 » 16 sie 2012, o 15:01

wersja sklepu najnowsza, tj. 1.5.3.1 i teraz tak:
standardowo mialem .htaccess.txt i wtedy dziala wszystko.. i strona i admin panel..
po zmianie na .htaccess (zeby dzialalo SEO) strona dziala jak trzeba ale admin panel nie zapisuje mi zmian, tj. po kazdej zmianie odsyla mnie do panelu logowania..

podejrzewam, ze po prostu nie mam czegos dopisanego do .htaccess, ale nie wiem skad to cos wziac..

strona jest online, dopiero wczoraj wrzucilem w sumie, takze praktycznie pusta..
cin0
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 00:38


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości