Import/Export Fatal Error pomocy

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Import/Export Fatal Error pomocy

Postprzez azuki » 15 sie 2012, o 16:00

Witam , Obecnie wrzucam bardzo duzo produktow na nowa strone na bazie Opencarta
Modul Import/Export zainstalowany zostal poprawnie , pojawia sie w menu admina .
Lecz gdy staram sie dodac przykladowy produkt z pliku xls.

Fatal error: Class 'PEAR' not found in /home/ksintern/public_html/system/pear/Spreadsheet/Excel/Writer/Format.php on line 45
Fatal Error: Class 'PEAR' not found in /home/ksintern/public_html/system/pear/Spreadsheet/Excel/Writer/Format.php on line 45

Nie jestem moze znawca w tej dziedzinie ale , moze blad lezy po mojej stronie i robie cos nie tak ?


oraz pytanie o categorie : moje categorie wygladaja nastepujaco -> TOYOTA > TOYOTA TRUCK PARTS > TOYOTA DYNA (2001-2006) > Transmission
jak wpisywac to w pliku exel ? czy znacznik ">" jest poprawny jesli chodzi o podcategorie ? czy oddzielic to przecinkami ?

Dziekuje slicznie i czekam na pomoc
Pozdrawiam Azuki
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
azuki
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 sie 2012, o 15:49

Re: Import/Export Fatal Error pomocy

Postprzez adikon.oc » 15 sie 2012, o 21:37

wgraj wszystkie pliki od nowa
co do kategorii to trudno powiedziec bo nie wiem jakiego modułu używasz chyba powinieneś podac ostatnią kategorie a nie całe drzewo kategorii dla produktu
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość