Opcje kolor?w i ich odwzorowanie na magazyn? Na konkretne

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Opcje kolorów i ich odwzorowanie na magazyn? Na konkretne

Postprzez tryly » 25 lip 2012, o 23:44

Witam,

Tak bawię się i patrzę co można w OC i to co mnie zdziwiło, to to, że nie ma tutaj chyba nie da się ustawić opcji kolorów produktu ?

Mamy Produkt x w kategorii, po otwarciu karty produkutu chciałbym mieć miniaitury zdjęć jako opcje kolorów.
Nie mam pojęcia jak to zrobić - czy zawsze trzeba by przez menu "catalog>options" i tam definiować? A co w sytuacji kiedy mamy nie 5 kolorowych prod a 500? Czy może to tylko jest wzorzec?

Chyba, że coś źle robię, może to trzeba gdzie indziej niż tu: http://awesomescreenshot.com/094bgrg2d ?

Cała aplikacja mi się bardzo podoba, ale wobec czegoś takiego to ja jestem zrozpaczony... :( Powiedzcie, proszę, że to gdzieś indziej jest i na mnie po prostu ta godzina już źle działa...
tryly
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2011, o 17:26

Re: Opcje kolorów i ich odwzorowanie na magazyn? Na konkretn

Postprzez wolfcom » 25 lip 2012, o 23:53

Jak najbardziej wykorzystujesz z strony admin -->> katalog/opcje np w wersji listy rozwijanej lub radio.
500 kolorów to będzie Ci ciężko uzyskać chyba że liczysz różne kombinacje połączenia różnych kolorów.
Wprowadzasz raz później tylko wykorzystujesz.
Na początku wszystko boli bo zajmuje dużo czasu, później z górki.
Zawsze pozostaje opcja wykorzystania do tego zewnętrznego programu zarzadzającego zamiast wprawadzać ręcznie.
Zrobiłem cos takiego na subiekt GT i działa super.
wolfcom
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 maja 2012, o 12:40


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości