Problem z instalacj? j?zyka

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Problem z instalacją języka

Postprzez Gadziu » 18 kwi 2012, o 08:14

Witam,
mam problem z instalacją języka w v. 1.5.1.1. Normalnie język jest do wyboru w ustawieniach, w panelu administracyjnym działa, ale na stronie sklepu ni budu. Przekopiowałem oba foldery na serwer i admin i catalog. W ustawieniach ustawiłem język strony na polski i nie chodzi. Wie ktoś gdzie jest problem?
Gadziu
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 21:56

Re: Problem z instalacją języka

Postprzez adikon.oc » 18 kwi 2012, o 09:21

a czy język masz włączony w ustawieniach?
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Problem z instalacją języka

Postprzez reverse » 18 kwi 2012, o 11:12

Ja załatwiłem to w trochę inny sposób.
U mnie też jakoś nie mogłem zainstalować polskiego języka, więc zamiast dodawać polski zmieniłem nazwę pliku polski.php na english.php i podmieniłem pliki.
Teraz system "myśli", że jest język angielski a korzysta z przetłumaczonych plików.
Jeśli nie zależy Ci na sklepie dwujęzycznym to możesz zrobić tak jak ja i po problemie.

Pozdrawiam,
rev
reverse
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 kwi 2012, o 12:32

Re: Problem z instalacją języka

Postprzez Gadziu » 22 kwi 2012, o 00:53

Heh, poradziłem sobie tak, że w ogóle usunąłem język angielski i działa, ale tak teraz sobie myślę, że ten angielski by się przydał. Ma ktoś może jakoś ten angielski przesłać, bo na stronie open carta nie ma...
Gadziu
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 21:56

Re: Problem z instalacją języka

Postprzez potas » 22 kwi 2012, o 22:23

Angielski jest w instalce OC - więc ściągnij sobie pełną wersję OC, która Cię interesuje i tam będziesz miał pliki językowe.
potas
Administrator
 
Posty: 192
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:31


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości