Polskie T?umaczenie OpenCart 1.5.1.3 - Admin + Front Store

Dla wszystkich którzy poszukują i oferują płatną, komercyjną pomoc przy instalacji czy rozbudowie Opencart.

Polskie Tłumaczenie OpenCart 1.5.1.3 - Admin + Front Store

Postprzez brytanix » 29 mar 2012, o 03:12

Polskie Tłumaczenie Opencart 1.5.2.1 - Admin + Front Store ZE SPRAWDZONEGO ŹRÓDŁA - NOWOŚĆ!

Zalety:
Spójność - te same zwroty przetłumaczone w identyczny sposób w różnych miejscach występowania w sklepie
Wierność - tłumaczenie w sposób wierny ze szczególną dbałością o zachowanie dobrego stylu
Forma - konsekwentne dbanie o zachowanie odpowiedniej formy dla danego elementu
Styl - dbałoś o ogólne wrażenie tak aby tłumaczenie brzmiało uprzejmie dla klienta
Formatowanie - jeszcze bardziej dopasowane do tradycji języka polskiego

Tłumaczenie jest dostępne tutaj http://shop.go-best.eu

Zapraszam
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16

Re: Polskie Tłumaczenie OpenCart 1.5.1.3 - Admin + Front Sto

Postprzez malinaboy » 12 kwi 2012, o 16:20

A kto to tłumaczył, może kilka słów o sobie? Tłumaczenie tworzył sam , czy może bazował na jakimś?
malinaboy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 maja 2010, o 22:48

Re: Polskie Tłumaczenie OpenCart 1.5.1.3 - Admin + Front Sto

Postprzez brytanix » 12 kwi 2012, o 16:30

Witam

Przewidziałem tę sytuację i już się przedstawiłem tutaj http://shop.go-best.eu/polish-translation-of-opencart-1521-adminfront-new tak jak i w każdym innym produkcie.:-)

Tłumaczenie jest w całości mojego autorstwa i zastrzegam, że nie jest to tłumaczenie automatyczne Google.:-) Tłumaczenie jest dokonane przez jedną osobę a nie grupę, przez co te same sformułowania przetłumaczone są w identyczny sposób w całym sklepie, dzięki czemu jest ono spójne i cechuje się niezwykłą wręcz starannością, bo... dokonane było głównie na mój własny użytek.

Nabywcy poprzedniej wersji tłumaczenia otrzymują 20% upustu.

Pozdrawiam sedecznie.
brytanix
 
Posty: 86
Dołączył(a): 29 gru 2010, o 06:16


Powrót do Wsparcie komercyjne Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron