[Zlec?] konfiguracja p?atno?ci oraz kodu rabatowego

Dla wszystkich którzy poszukują i oferują płatną, komercyjną pomoc przy instalacji czy rozbudowie Opencart.

[Zlecę] konfiguracja płatności oraz kodu rabatowego

Postprzez Kristofferson » 28 sty 2012, o 15:31

Potrzebuję wykonać kilka poprawek w wersji 1.4.9.5:

1. Konfiguracja płatności i wysyłek w sklepie - jest zainstalowany moduł płatności dotpay, chodzi o to, żeby dopisać moduły wysyłek pocztą i kurierem (są dostępne wtyczki, może trzeba je najwyżej trochę przeredagować), przy wyborze przesyłki opłacanej z góry udostępnić tylko płatności dotpay lub zwykły przelew, a przy przesyłce za pobraniem udostępnić tylko płatność przy odbiorze.

2. Przy składaniu zamówienia jest możliwość dodania kodu rabatowego na jeden konkretny produkt - w tym miejscu powinien być również przycisk umożliwiający dodanie tego produktu za pomocą javascript (są takie przy każdym produkcie), sam próbowałem w tym pogrzebać, ale gdzieś się zamotałem

3. Dodanie jednej strony informacyjnej widocznej tylko przy podaniu linku (np. sklep.pl/gratis), a niewidocznej w boxie z informacjami na stronie głównej

4. Umieszczenie okienka logowania obok okienka szybkiego wyszukiwania (to akurat jest mniej pilne, ale też chciałbym to uzyskać)

Sprawa jest dość pilna, ale po wykonaniu chętnie podejmę dłuższą współpracę.
Można mnie złapać również pod adresem email: kristofferson1@o2.pl
Kristofferson
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 20:18

Powrót do Wsparcie komercyjne Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron