Opcje wysy?ki

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Opcje wysyłki

Postprzez Cimarron » 3 sty 2010, o 13:14

Hej, mam taki problem...
Zakładam sklep na opencart i chciałam zrobić w opcjach wysyłki także opcję 'odbiór osobisty' (oczywiscie darmowy), a w zakladce wysylka nie ma czegoś takiego :(. Jest może jakiś dodatek? Lub tą opcję ustawia się gdzieś indziej?
Z góry dzięki za pomoc :).
Cimarron
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 sty 2010, o 13:11

Re: Opcje wysyłki

Postprzez open-business » 5 sty 2010, o 15:08

Jeśli nie będziesz korzystać z modułu darmowa wysyłka dla zamówień pow. jakiejś tam kwoty to w łatwy sposób możesz dostosować moduł "darmowej wysyłki" do tego aby była odbiorem osobistym wystarczy w opcjach jako minimalną kwotę wpisać 0 i edytować plik językowy modułu zmieniając nazwę i tytuł modułu na "Odbiór osobisty" plik językowy znajdziesz w catalog->language->polish->shipping->free.php i analogicznie w katalogu admin
open-business
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 gru 2009, o 20:37
Lokalizacja: Piotrk?w Trybunalski

Re: Opcje wysyłki

Postprzez Cimarron » 6 sty 2010, o 22:22

Hmmm więc mam tak:
Odbior osobisty i paltnosci przy odbiorze
wysylka i platnosc na konto
darmowa wysylka od kwoty 200zl
I wszystko dziala... tylko teraz towary nie pokazują się w bestsellerach ;/

Strona sklepu: http://cztery-kopyta.pl
Cimarron
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 sty 2010, o 13:11

Re: Opcje wysyłki

Postprzez manai » 15 lut 2010, o 12:20

Co zrobić aby mieć zarówno odbiór osobisty jak i darmową wysyłkę od pewnej kwoty jako dwie osobne opcje?
Próbowałem metody z duplikowaniem i zmienianiem nazw pliku wysyłek 'free' na 'personal' we wszystkich miejscach dotyczących wysyłek, w modułach wysyłki pojawił mi się odbiór osobity, dał się zainstalować ale przy próbie edycji wyświetla komunikat.
Kod: Zaznacz cały
Fatal error: Class 'Controllershippingpersonal' not found in /system/engine/front.php on line 39

Ktoś się z tym zderzył wcześniej?
Avatar użytkownika
manai
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 lut 2010, o 15:27

Re: Opcje wysyłki

Postprzez ArcziFNW » 14 sie 2010, o 01:44

Mam świadomość, że temat odkopany ale sam miałem podobny problem - potrzebowałem tylko odbioru osobistego i płatności przy odbiorze. Wykorzystałem moduł http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=225&filter_license=0&filter_download_id=5&sort=e.date_added&order=DESC i odpowiednio przetłumaczyłem. W załączeniu gotowiec.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ArcziFNW
 
Posty: 23
Dołączył(a): 8 sie 2010, o 11:29


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron