Modu? Poczta Polska - dodanie opcji p?atno?ci.

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Moduł Poczta Polska - dodanie opcji płatności.

Postprzez gramy52 » 18 kwi 2011, o 09:45

Witam,

Sprawa (dla tych co siedzą w tym) jest całkiem prosta. Modyfikacja sklepu i modułu u mnie opiera się głównie na zmianie tekstu (tyle mi wystarczy), jednak napotkałem na pewien problem i sam sobie jakoś nie mogę z tym poradzić. Moduł Poczta Polska, następnie list ekonomiczny czy też list ekonomiczny priorytetowy (u mnie to nosi inną nazwę) - jak dodać im w opcjach płatności - "płatność przy odbiorze"? Proszę o odpowiedź.
gramy52
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 sty 2011, o 11:07

Re: Moduł Poczta Polska - dodanie opcji płatności.

Postprzez gramy52 » 18 kwi 2011, o 18:42

/catalog/model/payment/cod.php

if ($this->session->data['shipping_method']['id']=='poczta_polska.poczta_polska_polecony_ekonom')
return TRUE;

Dopisujemy to co powyżej i działa.
gramy52
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 sty 2011, o 11:07

Re: Moduł Poczta Polska - dodanie opcji płatności.

Postprzez eggforever » 23 lis 2011, o 04:36

Mam trochę inny problem ale nadaje się do tego tematu.

Przerobiłem sobie jeden moduł na kuriera, w sumie tylko zmieniłem tekst w lokalizacji modułu flat na KURIER UPS i niezarejestrowany użytkownik bez problemu robi zakupy, wybiera tą opcje i zamówienie jest realizowane. Nie działa to natomiast gdy ktoś się zarejestruje. Wyskakuje błąd - nie wybrałeś opcji płatności.

Nie ma możliwości wybrać i ludzie dzwonią z zapytaniem jak dokończyć proces składania zamówienia. Tak samo jest z odbiorem osobistym.

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
eggforever
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 08:37

Re: Moduł Poczta Polska - dodanie opcji płatności.

Postprzez jang1200 » 23 lis 2011, o 13:15

eggforever napisał(a):Mam trochę inny problem ale nadaje się do tego tematu.

Przerobiłem sobie jeden moduł na kuriera, w sumie tylko zmieniłem tekst w lokalizacji modułu flat na KURIER UPS i niezarejestrowany użytkownik bez problemu robi zakupy, wybiera tą opcje i zamówienie jest realizowane. Nie działa to natomiast gdy ktoś się zarejestruje. Wyskakuje błąd - nie wybrałeś opcji płatności.

Nie ma możliwości wybrać i ludzie dzwonią z zapytaniem jak dokończyć proces składania zamówienia. Tak samo jest z odbiorem osobistym.

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Jaka wersja OpenCart'a ?
na 1.4.9.3 działa i jako gość i po logowaniu -> zakupy
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Moduł Poczta Polska - dodanie opcji płatności.

Postprzez eggforever » 23 lis 2011, o 22:12

1.4.9.2

Plik skryptu poczty pobrany z forum i wygląda to tak, że bez rejestracji sklep automatycznie wybiera, że pobraniówki mają automatycznie opcje płatności przy odbiorze a jeśli ktoś się zaloguje to ma wybór pobranie / przedpłata i ludzie mi wybierają list polecony pobraniowy bo tańszy.
eggforever
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 08:37


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości