Studia na WSB

Miejsce na dowolne dyskusje nie dotyczące Opencart i innych systemów e-commerce.

Studia na WSB

Postprzez internauta » 31 sie 2011, o 17:46

Mam zamiar od października zapisać się na studia. W Trójmieście działa np. WSB:

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni
ul. Kołłątaja 1, Gdynia

Co sądzicie o tej uczelni? macie jakieś opinie, konkrety? jeśli ktoś tam studiuje to zapraszam do wypowiedzi, chętnie posłucham opinii. Na ich stronie przeczytałem, że są tam jakieś studia z dofinansowania UE - czy ktoś korzystał już z takiej formy?
internauta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 17:32

Re: Studia na WSB

Postprzez gadas » 31 sie 2011, o 22:37

internauta napisał(a):Mam zamiar od października zapisać się na studia. W Trójmieście działa np. WSB:

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni
ul. Kołłątaja 1, Gdynia

Co sądzicie o tej uczelni? macie jakieś opinie, konkrety? jeśli ktoś tam studiuje to zapraszam do wypowiedzi, chętnie posłucham opinii. Na ich stronie przeczytałem, że są tam jakieś studia z dofinansowania UE - czy ktoś korzystał już z takiej formy ?

Stracone pieniądze bezpowrotnie ... lepiej już otworzyć budkę z kebabem ;)
Po roku otworzysz drugą po 4 latach będziesz miał ich całą sieć i zaczniesz udzielać franczyzy
w wieku 28 lat będziesz już milionerem i na BANK sam będziesz wiedział co zrobić z własnoręcznie zarobioną kasą .
Polecam http://www.am.gdynia.pl/, http://www.pg.gda.pl/
gadas
 
Posty: 240
Dołączył(a): 13 maja 2010, o 17:03

Re: Studia na WSB

Postprzez borubar » 13 wrz 2011, o 07:25

internauta napisał(a):Mam zamiar od października zapisać się na studia. W Trójmieście działa np. WSB:

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni
ul. Kołłątaja 1, Gdynia

Co sądzicie o tej uczelni? macie jakieś opinie, konkrety? jeśli ktoś tam studiuje to zapraszam do wypowiedzi, chętnie posłucham opinii. Na ich stronie przeczytałem, że są tam jakieś studia z dofinansowania UE - czy ktoś korzystał już z takiej formy?


Mówisz tak, jakbyś szedł na studia dlatego, że w Twoim mieście jest akurat taka a nie inna szkoła. Z twoim podejściem odradzam pójście na studia. Chyba, że do takiej o której piszesz. Tam zdaje każdy, kto płaci.
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19

WSB -odp.

Postprzez monnis » 26 wrz 2011, o 20:38

Nie zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. WSB to dobra szkoła, ma naprawdę ustaloną pozycję na rynku edukacyjnym. Jest największą grupą uczelni biznesu w Polsce, i nie rozumiem tych krytycznych wypowiedzi poprzedników dyskusji.
Poza tym nie widzę nic złego w tym, że interesuje Cię uczelnia, która mieści się w Twoim mieście - choćby własnie z tego powodu.
monnis
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 17:49

Re: Studia na WSB

Postprzez santopelek » 23 gru 2011, o 21:50

w większości przypadków to jaką sie skończyło uczelnię jest mniej ważne od tego co ktoś robił w czasie studiów, tzn jakieś praktyki, staże itp
Avatar użytkownika
santopelek
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 23:04
Lokalizacja: Pozna?

Re: Studia na WSB

Postprzez borubar » 10 sty 2012, o 13:42

santopelek napisał(a):w większości przypadków to jaką sie skończyło uczelnię jest mniej ważne od tego co ktoś robił w czasie studiów, tzn jakieś praktyki, staże itp


To racja, ale nie do końca. Bo pracodawca, podkreślam pracodawca, patrzy na poziom wykształcenia, czyli umiejętne wykorzystanie zdobytej wiedzy, nie na nazwę szkoły i kierunek studiów. Znam osoby, które kończyły tę samą uczelnię ekonomiczną co ja, a nie mają pojęcia w 80% spraw związanych ściśle z ekonomią.
A mają dyplom tej samej uczelni. Oczywiście podkreślić należy, że osoby o których piszę nie praktykowały w czasie studiów etc.
borubar
 
Posty: 232
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 12:19

Re: Studia na WSB

Postprzez kafrak » 22 gru 2015, o 03:37

zauwazylem ze wszystkie te wyzsze szkoly bankowosci w Polsce to jedne wielkie wakacje ;)
kafrak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 gru 2015, o 03:31

Następna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron