Cash On Delivery

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Cash On Delivery

Postprzez dejron » 10 cze 2011, o 19:42

Witam

Przy wyborze metody płatnośći na stronie wyświetla się napis "Cash On Delivery" chciałbym go zmienić na "Płatność przy odbiorze", jak zmieniam plik cod.php w catalog/language/polish/payment to wyskakuje mi coś takiego


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/dejron/domains/moja-domena.pl/public_html/catalog/language/polish/payment/cod.php:1) in /home/dejron/domains/moja-domena.pl/public_html/system/engine/controller.php on line 27

Proszę o pomoc jak to zmienic żeby zamiast "Cash On Delivery" pisało :Płatność przy odbiorze"
dejron
 
Posty: 41
Dołączył(a): 5 sty 2011, o 13:47

Re: Cash On Delivery

Postprzez jang1200 » 11 cze 2011, o 20:24

Kod: Zaznacz cały
<?php
// Text
$_['text_title'] = 'Płatność przy odbiorze';
Musi działać, jeśli nie tzn. , że coś gdzieś indziej "spaprałeś" gdzieś jest jakieś "echo..." lub "print_r ..." ...
S? trzy rodzaje bia?ej ?mierci ? s?l ? cukier i ? lekarz pierwszego kontaktu.
jang1200
 
Posty: 274
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 19:17

Re: Cash On Delivery

Postprzez dejron » 11 cze 2011, o 20:44

No właśnie tak robiłem
<?php
// Text
$_['text_title'] = 'Cash On Delivery';
?>


i jak zmieniam/wpisuje płatność przy odbiorze to wyskakuje w/w błąd, dodam żę innych plików nigdy nie modyfikowałem w żaden sposób.
dejron
 
Posty: 41
Dołączył(a): 5 sty 2011, o 13:47

Re: Cash On Delivery

Postprzez adikon.oc » 12 cze 2011, o 12:40

w jakim programie edytujesz modyfikowany plik?
najlepiej jak by był to notepad++ i kodowanie musi być w utf-8 bez BOM (zmienisz w FORMAT->Koduj w UTF-8 (bez BOM)) zapisujesz wgrywasz na serwer i powinno być OK.
adikon.oc
 
Posty: 603
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 22:56

Re: Cash On Delivery

Postprzez dejron » 12 cze 2011, o 19:24

dziękuje bardzo za pomoc, działa już poprawnie ;)
dejron
 
Posty: 41
Dołączył(a): 5 sty 2011, o 13:47


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości