Zniech?caj?ce CAPTCHA

Wszelkie sugestie i pytania dotyczące funkcjonowania forum.opencart.pl w tym propozycje nowych działów.

Zniechęcające CAPTCHA

Postprzez krokodylowy » 19 lut 2012, o 14:30

Witam
Administrator powinien wymienić moduł captcha witający użytkowników przy rejestracji na forum ponieważ skutecznie zniechęca użytkowników od zalogowania.
Mimo że nie jestem daltonistą ani analfabetą musiałem kilkanaście razy kliknąć odśwież zanim udało mi się zgadnąć co za niewyraźny bełkot jest na tej grafice.
Przypuszczam że więcej potencjalnych użytkowników forum zniechęciliście niż zachęciliście do rejestracji.
krokodylowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:26

Re: Zniechęcające CAPTCHA

Postprzez potas » 27 lut 2012, o 16:09

Witam,
Moduł jest standardowy dla phpbb, został obecnie ustawiony tak, aby sprawiać jak najmniejsze problemy przy odczytywaniu.
potas
Administrator
 
Posty: 192
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:31

Re: Zniechęcające CAPTCHA

Postprzez rocaviador » 23 mar 2012, o 10:36

Aż mi się nie che wierzyć, że nie da się zmienić sposobu wyświetlania CAPTCHA :) Właśnie się rejestrowałem. Uważam się za osobę, która jeszcze całkiem nieźle widzi :) To co się dzieje podczas rejestracji to masakra. Naprawdę zmiana tego zabezpieczenia jest tak kłopotliwa?
rocaviador
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 09:56

Re: Zniechęcające CAPTCHA

Postprzez audyt » 25 mar 2012, o 15:47

Admin sobie żartuje chyba???!!! Z tym kodem męczyłem się chyba z 15minut! Co jest do cholery? Standardowe? Pierwszy raz widze taka "zjebana" captche. Dodatkowe email idzie do spamu. Ludzi na forum garstka, a wy sie boicie o boty? Captcha google wystarczy. Więc nie róbcie sobie jaj z ludzie bo to nie jest śmieszne!!! TRAGEDIA!!!!
audyt
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 15:45

Re: Zniechęcające CAPTCHA

Postprzez potas » 7 kwi 2012, o 23:39

Ok, Captcha zmieniona! :) Obecnie jest testowane pytanie zabezpieczające. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.
potas
Administrator
 
Posty: 192
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 14:31

Re: Zniechęcające CAPTCHA

Postprzez Betina » 14 sie 2018, o 13:36

Pytanie testowe ok. Szybko można się zalogować.
Betina
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sie 2018, o 22:33

Re: Zniechęcające CAPTCHA

Postprzez zuzun » 11 sty 2019, o 11:07

Jeżeli o moim znienawidzonym CAPTCHA mowa... Co trzeba zrobić na innych forach gdy pojawia się okienko z błędem a administracja nie odpowiada na maile? Jest jakiś sposób by sprytnie to obejść czy raczej należy porzucić marzenia o zarejestrowaniu się na forum?
zuzun
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 sty 2019, o 10:48


Powrót do Sugestie dotyczące tego forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron