Sprzeda? w opakowaniach zbiorczych

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Sprzedaż w opakowaniach zbiorczych

Postprzez adam.skrzynka2 » 24 lip 2018, o 13:03

Witam, szukałem w różnych stronach ale nie znalazłem - potrzebuję jakieś rozwiązanie, moduł bo sprzedaje rękawice i chciałbym je sprzedawać tylko w opakowaniach zbiorczych i chciałbym aby klient mógł zamówić tylko w konkretnej ilości np. wielokrotność 10 czyli żeby mógł zamówić tylko 10 / 20 / 30 / 40 / 90 itp.. a nie np. 22.

Można ustawić minimum zamówienia więc np. 10 ale potem system przyjmuje ilość 13 a nie wiem jak zrobić aby były tylko wielokrotności dostępne.

widziałem takie coś na stronie

https://bezpieczenstwo-bhp.pl/nakrapian ... piane.html

Może zna ktoś jakiś moduł albo rozwiązanie - mam opencart 2.2.0.0.

Z góry serdecznie dziękuję.
adam.skrzynka2
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 21:59

Re: Sprzedaż w opakowaniach zbiorczych

Postprzez pavvelbe » 25 lip 2018, o 10:21

Kiedyś miałem sklep gdzie sprzedawałem towar pakowany po 100 sztuk. I co 100 sztuk można było kupić.
Też kombinowałem, szukałem, myślałem... I zrobiłem tak, że wprowadziłem produkt, a w jego nazwie napisałem że jest to opakowanie zbiorcze 100sztuk, czyli ilość "1" w koszyku oznaczało jedno opakowanie 100 sztuk.

Możesz i u siebie tak zrobić, pomnóż po prostu cenę rękawicy x 10 i to ustaw jako cenę bazową.
Czyż nie :) ?
Avatar użytkownika
pavvelbe
 
Posty: 80
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedaż w opakowaniach zbiorczych

Postprzez adam.skrzynka2 » 8 sie 2018, o 13:14

dzięki za zainteresowanie, tak mam ale wtedy nie zgadzają się końcówki na fakturach i trzeba wiecznie poprawiać, a zamierzam wprowadzić kilkadziesiąt podobnych pozycji i tak wszystkie poprawiać mnówstwo roboty...
adam.skrzynka2
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 21:59


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron