Dzia?anie Filtr?w OC 2

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Działanie Filtrów OC 2

Postprzez adam.skrzynka2 » 14 mar 2018, o 22:44

Witam, zauważyłem mały problem, szukałem po forum ale nie znalazłem rozwiązania

Ustawiłem wszędzie filtry aby po wybraniu kategorii były do wybrania filtry jednak nie działają one tak jakbym chciał. Postaram się wytłumaczyć na swoim przykładzie - Na początek ustawiłem dwa rodzaje filtrów

1. Od Mocowania (na wiertarkę / na szlifierkę / Ręczne
2. od Średnicy (np. 0-25 / 30 - 50 / 60 - 90 itd...)

i tu pojawia się problem bo gdy klient wybierze np. średnica 60-90 to jest ok. produkty wyświetlają się wszystkie o takich średnicach, jednakże jeśli do tego dołoży mocowanie np. na wiertarkę to zamiast wyświetlać produkty o średnicy 60-90 mocowane do wiertarki = wyświetlają się wszystkie o średnicy 60-90 i wszystkie mocowane do wiertarki - także o średnicy np 20 , które nie powinny się wyświetlić bo jest filtr ustawiony 60-90 ???

Czy można to gdzieś zmienić w module żeby filtrował biorąc pod uwagę wszystkie kryteria ? albo może ktoś się z tym spotkał i znalazł jakieś inne rozwiązanie.

Mój opencart 2.2.0.0.
adam.skrzynka2
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 21:59

Re: Działanie Filtrów OC 2

Postprzez adam.skrzynka2 » 16 mar 2018, o 22:40

Witam, po długim szukaniu rozwiązałem problem, dla kogoś kto by kiedyś szukał dodatek

FixFilter OC2x - ( jest też wersja dla opencart 3.0) i to darmowy rozwiązuje problem.


Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
adam.skrzynka2
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 21:59


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron