Witam wszystkich forumowicz?w opencart polska

Tutaj znajdują się wszelkie ważne informacje dla użytkowników forum. Regulamin czy wskazówki jak tworzyć posty. Jeśli jesteś nowy na forum możesz również się tutaj przywitać.

Witam wszystkich forumowiczów opencart polska

Postprzez Freedy » 28 gru 2016, o 14:56

Siemka wszystkim zgromadzonym.Mam nadzieje że będe mógł znaleść odrobine wsparcia z waszej strony przy uruchomieniu własnego sklepu.A chciałbym to zrobić tylko narazie nie bardzo wiem od czego zacząć.Sklepik jest już na domenie e-mebelki.pl generalnie zdaje mi sie że nawet mogę go już w pełni edytować.A obecnie siedzę i zastanawiam się jak przekonfigurować themplata sklepu bo potrzebuje trochę pozmieniać wygląd.Pozdrawiam wszystkich i trza jeszcze durzo popracować. :|
Freedy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 gru 2016, o 14:18

Re: Witam wszystkich forumowiczów opencart polska

Postprzez mk1409 » 14 kwi 2017, o 13:07

Witam serdecznie. Jestem w trakcie otwierania sklepu internetowego i chciał bym mieć u siebie opencard mam nadziej że znajdę na tym forum pomoc jaką będę potrzebował szczególnie że jest to mój pierwszy sklep :) Sklep otwieram za miesiąc ale już teraz mam masę pytań :)
Avatar użytkownika
mk1409
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 13:03
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Witam wszystkich forumowiczów opencart polska

Postprzez Bialko » 17 kwi 2017, o 19:24

Również witam wszystkich serdecznie :) jestem nowy na tym forum i mam nadzieję ,że będzi mi ono bardzo pomocne :) Pozdrawiam!
Bialko
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2017, o 19:20

Re: Witam wszystkich forumowiczów opencart polska

Postprzez Mathilde90 » 27 cze 2017, o 09:07

Witajcie Forumowicze!

Również jestem od niedawna (a nawet od dziś! ;)), dlatego mam nadzieję, że uda mi się komuś pomóc, a jednocześnie tę pomoc uzyskać.
Pozdrawiam!
M.
Mathilde90
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 cze 2017, o 08:51

Re: Witam wszystkich forumowiczów opencart polska

Postprzez Mirian » 10 lis 2017, o 16:17

Witam wszystkich!
Mirian
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 16:15

Re: Witam wszystkich forumowiczów opencart polska

Postprzez AndrzejWod » 15 lut 2018, o 21:11

hej, hej - też będę miał trochę pytań i trochę odpowiedzi. :)
AndrzejWod
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lut 2018, o 21:05


Powrót do Informacje dla użytkowników. Przywitaj się.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości