Sposoby p?atno?ci

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

Sposoby płatności

Postprzez jaroapp » 2 paź 2017, o 08:58

Witam,
miałem open cart 1.5, później nastąpił upgrade do 2.2. Niestety Obecnie dostępna jest tylko jedna domyślna forma płatności. Zdaję sobie sprawę z tego, że część bramek jest płatna ale aż mi się wierzyć nie chcę, że OC domyślnie nie pozwala na wybranie "płatności przy dostawie" i "przelewu bankowego" a przynajmniej nie dostarcza takich darmowych modułów. Jednak ich nie znalazłem.

Będę wdzięczny za sugestie czy jest to standardowe zachowanie OC 2 i trzeba płacić za każdą formę płatności czy też podczas aktualizacji coś musiało pójść nie tak?
(aktualizacja była do wersji 2.2 bo była jakiś czas temu, po prostu teraz nastąpiła potrzeba 2 form płatności).
jaroapp
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 paź 2017, o 08:54

Re: Sposoby płatności

Postprzez pavvelbe » 2 paź 2017, o 16:16

Hmmm, coś musiało chyba pójść nie tak. Wersja 2.X.X oferuje takie same formy płatności i dostawy jak poprzednie, a nawet o kilka więcej. Te które opisałeś wyżej na pewno znajdują się w podstawie OpenCart w wersjach 2.X.X
Avatar użytkownika
pavvelbe
 
Posty: 80
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 12:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron