Problem z usuni?ciem/edycj? produkt?w w panelu

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

Problem z usunięciem/edycją produktów w panelu

Postprzez Mathilde90 » 27 cze 2017, o 09:20

Witam wszystkich!

Chciałabym prosić o pomoc w związku z ogromnym problemem, który trapi nasz sklep internetowy. Od 3 miesięcy współpracuję z malutką hurtownią kosmetyków profesjonalnych. Niedawno od zespołu odszedł informatyk, zatem z ewentualnymi potknięciami techniczno/sklepowo/marketingowymi, niestety muszę zmagać się sama.
Otóż od kilku dni (zdarzyło się to po raz pierwszy!), nie mogę usunąć ani edytować produktu, który nawet chwilę wcześniej wprowadziłam. W wyszukiwarce produktów w panelu te nowe "wpisy" mi odnajduje, jednak po zaznaczeniu "usuń" i zapisaniu, żadnych zmian! :( Ponadto, przy wejściu w "edytuj" - żadnego tekstu i śladu, mimo, że produkt figuruje w systemie.

Chcąc dalej obserwować co się dzieje, postanowiłam zmienić chociażby zdjęcia "slidery" - również żadnych zmian, zero reakcji. Nie usunął się stary "slider", ani nie dodał nowy. Chciałabym zaznaczyć, że odświeżanie panelu czy nowe logowania nic nie pomagają.

Bardzo proszę o pomoc co można zrobić w takiej sytuacji, gdyż w ogrooomnej części, funkcjonowanie sklepu na stronie po prostu jest zawieszone :(

Pozdrawiam Was!
M.
Mathilde90
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 cze 2017, o 08:51

Re: Problem z usunięciem/edycją produktów w panelu

Postprzez pavvelbe » 28 cze 2017, o 14:57

Napisałem Ci PW, coś na pewno zdziałamy :)
Avatar użytkownika
pavvelbe
 
Posty: 80
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 12:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość