PayU, TPay, Przelewy24 - nic nie dzia?a.

Jeśli masz problemy z instalacją dodatkowych modułów takich jak wysyłka, płatność, język, itd.

PayU, TPay, Przelewy24 - nic nie działa.

Postprzez NeOo » 16 lut 2017, o 14:35

Witam
Mam problem, od kilku dni męczę się z tematem podpięcia modułu płatnośći. Wersja mojego OC to 2.3.0.3_rc, co wydaje mi się być oficjalną najnowszą jaka w tamtym momencie była do ściągnięcia. Problem polega na tym :

- Przelewy24 - po wrzuceniu plików modułu pojawia się w Modifications, lecz po odświeżeniu niestety nic więcej się nie dzieje oraz nie pojawia się w Extensions->Payments - co prawda pewny nie jestem ale liczba wszystkich modulów w payments chyba się zwiększyła, lecz P24 nie ma. (dodatkowe info: w Modifications jako Autor Przelewy24 jest boldem na czerwono - nie wiem czy to normalne - jestem nowy w OC).

- PayU oraz TPay, wgrywając pliki na serwer nic się nie dzieje. Ani Modifications, ani Extensions->Payments - tutaj też mi się wydaje że liczba wszystkich wzrosła, ale tych konkretnych nie ma.

W logach zero informacji w tym temacie.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Co może być przyczyną, nie mam pojęcia gdzie szukać błędu nawet bo jestem nowy w OC jak już wspomniałem.

z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam
NeOo
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 14:28

Re: PayU, TPay, Przelewy24 - nic nie działa.

Postprzez NeOo » 16 lut 2017, o 15:03

Problem rozwiązany. Dla przyszłych dla świadomości:
Pojawiały się w Extensions, lecz nie pod swoją nazwą. Trzeba wtedy szukać dubla, np u mnie Divido było 2 razy, drugi raz był bez loga, w sciezce do instalacji zauwazylismy ze przekierowanie szło na dotpay. Tak samo było z wszystkimi innymi.

Można zamknąc.
NeOo
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 14:28


Powrót do Pomoc przy modułach Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron