zmiana has?a do admin

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

zmiana hasła do admin

Postprzez zoltan1234 » 25 lut 2016, o 11:20

witam

mam pewien problem - od razu zastrzegam, że jestem właścicielem strony ;-) Generalnie swojego czasu wcześniejszy informatyk postawił stronę internetową na sklepie OpenCart ( nie mam pojęcia dlczego tak zrobil, ale mniejsza z tym ). Skrypt oparty jest na wersji 1.5.5.1 . Dostałem się do bazy danych i w tabeli user wpisywałem zgodnie z milionem poradników różnego rodzaju hasła. Niestety nadal nie mogę się zalogować. Użytkownik rzecz jasna jest aktywny - w polu STATUS ma wartość 1. Zastanawiam się co z polem SALT. Próbowałem też usunąć zawartość Pola SALT i wrzucać następnie w PASSWORD hasła ale nic z tego. Spróbowałem też, zainstalować na innym serwerze dokładnie taką samą wersję OpenCarta i przenieść poszczególne zawartości rekordów dla użytkownika Admina z jednej tabeli do drugiej. Niestety nadal nie mogę się zalogować. Coś jeszcze mógłbym zrobić?

Generalnie zastanawiams ię również, czy jakoś skrypt logowania nie jest zepsuty - teoretycznie nie wyskakuje mi komunikat przy błędnie podanym haśle: "Uwaga: Nieprawidłowa nazwa użytkownika i/lub Hasła." . Próbowałem też odzyskać hasła ale do dzisiaj nie dostałem maila jak i nie dostałem informacji "E-mail z linkiem potwierdzającym został wysłany na adres e-mail administratora." W sumie to sytuacja wygląda tak, jakby formularz nie wysyłał danych.
zoltan1234
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2016, o 10:49

Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron