header.tpl - nie jest wczytywany na stron? g??wn?

Miejsce na wszelkie dyskusje odnośnie problemów technicznych i ewentualnych pytań z rozbudowaniem systemu w plikach i skryptach Opencart, a które nie dotyczą instalacji.

header.tpl - nie jest wczytywany na stronę główną

Postprzez DoctorQ » 24 lis 2015, o 15:30

Sklep: 2.1.0.1

Siedzę od godziny i nie mogę dojść co jest grane. Zmiany zapisywane w header.tpl nie mają odwzorowania na stronie głównej w nagłówku. Jako test wpisywałem markery w różne linie kodu i nic.
Plik na pewno jest we właściwym miejscu. Robiłem przed chwilą informacje o cookies i w przypadku footer.tpl działa ok.
Chcę zmienić układ grafiki w nagłówku i okazuje się że header.tpl to nie ten sam plik który edytuję i podmieniam.
Co jest przyczyną? Jest inny plik header.tpl?
DoctorQ
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 maja 2010, o 18:28

Re: header.tpl - nie jest wczytywany na stronę główną

Postprzez DoctorQ » 25 lis 2015, o 23:45

Nikt nie miał podobnego przypadku?
DoctorQ
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 maja 2010, o 18:28

Re: header.tpl - nie jest wczytywany na stronę główną

Postprzez homesticker » 26 lis 2015, o 00:11

Uważam, że cudów nie ma może edytuje header.tpl nie z tego katalogu? być może masz zainstalowany szablon w którym nie ma header.tpl i system czerpie go z default ?
homesticker
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 paź 2015, o 20:45

Re: header.tpl - nie jest wczytywany na stronę główną

Postprzez DoctorQ » 26 lis 2015, o 08:57

jednak cuda są. Nie ma innych szablonów. Jeżeli ktoś ma chwilę czasu żeby zobaczyć te cuda to chętnie je udowodnię na PW. Zwyczajnie się pogubiłem. Całość działa na Deflaucie, nie wgrywałem innych templejtów - stąd pierwszy raz mam klina z tym i nie wiem co jest grane.
DoctorQ
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 maja 2010, o 18:28

Re: header.tpl - nie jest wczytywany na stronę główną

Postprzez turek » 26 lis 2015, o 09:32

Jak dokonasz zmian w pliku wejdź w panel admina, rozszerzenia i dalej modyfikacje i odśwież cache.
turek
 
Posty: 13
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 00:20


Powrót do Pomoc techniczna przy Opencart

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron